PROČ????

Proč je na nahráwání souborů jenom jedno okno?
Proč né třeba 3 nebo i wíc?
Při nahráwání wíce souborů je to strašná nuda.
Tak se vykasli na nahravani pres Webzdarma a sezen si wincommandera (nebo ftp commandera nebo jak se to menuje, ja pouzivam WC :-)
a zkus pripojeni pres FTP. nastaveni je lehky. Do URL napises svou adresu webu, do jmena to samy (protoze WZ ti dal meno, podle tve stranky).

Dal napises svoje heslo. Ano, je to pravda, neni bezpecne pripojovat se pres FTP (pres WZ ale taky ne. Je to to stejny ale v jinym kabate. Nastesti existujou programky na zakodovani FTP), ale pokud nemas na webu naky tajny dokumenty BIS, tak se na to stejne asi kazdej vybodne.

PS: wincommander si muzes stahnout jako shareware. POZOR, muzu ti na neho poslat crack, ale ty ho podle zakona nesmis pouzit.

To bys neveril, mne do baraku vpadl cizi chlap, pustil crack a zase utekl...(pustil cracky na vsechny moje programy a hry co mam, nevim jak to udelal :-)
Tak mam plnou verzi.
> To bys neveril, mne do baraku vpadl cizi chlap, pustil crack a zase utekl...

Juro, nejsi v civilu pravnik? ... takovouhle vymluvu bych tedy sam nevymyslel :)))

Radek
No jo, to me reklo uz spousta lidi, ze mam nehorazny vymluvy
Ale problem je, kdo jim uveri... :)
Aneb školní perlička která se včera stala...

Honza, ptá se učitelka matematiky, kde máš žákovskou? Mno, vona mi jí máma někam zašantročila...
tak to je lol ;)
a co ucitelka na to?
Učitelka bez komentáře;-)