hudba do stránky

Poradte mi jak mam dat do stranky mp3 aby začla hrat jak se stranka odevře mam frontpage 2003 CZ?
proboha, jen to ne!
Radím ti hudbu na pozadí nedávat, je to neslušné vůči návštěvníkům. Když mají puštěnou svoji hudbu, tak jim ta tvoje ze stránek začne hrát přes to. Musíš uznat, že je to musí naštvat.
Pokud přesto chceš, tak:

http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.htm
Nebo flash
omg ....mp3 ....hudba ! neee !
mgiel: hodlas nekdy prestat porusovat podminky wz?
omg znmená: ó mé genitálie?
milster : mě jsou ty podminky tak zvaně u zadnice a klidně at si ten web smažou.Ja ten web nepouzivam protoze mám vlastni domenu a vlastni webhosting . .... ale kdyz ti to udela radost klidne tam muzu dát trapnou reklamu na kazdou stranku ...

marek : pro lamy a neznalé existuje něco jako seznam nebo tabulka těchto zkratek . Bejt tebou bych se tam podíval
pro Mgiel: já lama jsem se tam díval. Je jich moc a nejsem ochoten si je pamatovat. Navíc jsou to zkratky anglické. Proč mám na českém webu používat anglické zkratky? Chápu, že ty jim rozumíš, ale bez nich to jde rozhodně taky. A bude tomu rozumět víc lidí. Beztak je to jenom machrovinka nebo vliv SMS nebo co. Prostě dokážu napsat několik slov na klávesnici dostatečně rychle, abych nemusel používat zkratky. Ale jo, občas to význam má.
A co je to lama? Krom toho zvířátka?
btw (asi první, zkratka, kterou jsem se naučil :-D ) první zpráva od tebe bez gramatických chyb! Jen tak dál!
jenom tam par carek ;)
... chybi :)
milster, buď tolerantní, to se dá svést na klávesnici. A není to tak hrozná chyba.
no, kazdopadne to podstatne snizuje srozumitelnost textu
Jupíí! Slovní přestřelky miluji! :)

http://www.googlefight.com/cgi-bin/compare.pl?q1=mgiel&q2=marek&B1=Make+a+fight%21&compare=1&langue=us
nitro, mě to nezačne hrát vůbec. Nemám v linuxu IE.
Ja sice IE jadro na bezny prochazeni pouzivam. Ale stahovani zvuku mam tez zakazane.
Hudbu ne!
A když už, ať jde vypnout.
Najlepšie to mal urobené nejaký Dayvw (na jeho stránku som narazil niekde tu), ktorý tam mal nejaký flash. Tým sa dalo vybrať s troch hudobných pozadí a samozrejme sa tá hudba dala aj vypnúť (default bola off).

presný odkaz na dayvwa neviem.
Hudbu ? Ale ano, ale ať si ji vybírá a spouští pouze a jenom uživatel. Proč někomu rvát propisku do pravé ruky, když je levák ? To je prostě neomluvitelné, a nesmíš se divit, že jsou tady takové odezvy. Většina z těch, co ti tady odpověděli, mají prostě pravdu. Když, tak nám napiš odkaz na tu tvoji vlastní doménu, ať se tam můžeme poučit.