Problem z CSS

Prosim o pomoc

mam formular z <input type='file'> a moc sa mi nepaci farba buttonu.
potom mam aj jeden <select> a nejde mi zmenit jeho border na 1px ak
niekto vie ako sa da zmenit tak mi odpiste

v css mam

select {
BACKGROUND-COLOR: white; select-shadow-color: #DDDDDD; select-darkshadow-color: #BEBEBE; FONT-FAMILY: MS Sans Serif; Color: black; FONT-SIZE: xx-small
}
INPUT {
BACKGROUND-COLOR: white; input-darkshadow-color: #DDDDDD; select-darkshadow-color: #BEBEBE; COLOR: white; FONT-FAMILY: MS Sans Serif; Color: black; FONT-SIZE: xx-small;
border: 1px solid black;
}

vdaka
Nevím, ale můj manuál k css nic neříká o "darkshadow"... existuje to vůbec? A není to třeba jenom moc nové a nepodporované v CSS2 to určitě není...
Taky si myslím, že to je blbost
Tyhlety darkshadow (btw, to je konečně pěkně znějící CSS vlastnost :-) ) vylomeniny jsou specialita IE, stejně jako barevné scrollbary. A jako takové nemá smysl je vůbec psát. Pokud se to zobrazí, tak jenom v JESPRu, a navíc, stylování formulářových prvků není zrovna to pravé ořechové pro přístupnost.

Mimochodem, ony existují věci jako "select-darkshadow-color"? V extra IE vlastnostech se moc nevyznám, ale doteď jsem vídala jenom věci s lištou, třeba "scrollbar-darkshadow-color"... tohleto je pro mě úplně nová noční můra :-)
Nevim které tlacitko myslis ale skus tohle.
<input type='file'>
<style>
input {
width: 300px;
background-color: rgb(56,56,56);
text-align:center;
text-decoration:none;
color: gray;
font-family: Arial Black;
font-weight: bold;
position:absolute;
border: outset 2px white;
}
</style>
Freya: select-darkshadow-color-madness? bude? ;-)
:-)
No nic pomohli ste mi ako drat v oku :-))
s tym select asi uz nic nespravim pretoze IE to asi nezvlada a dalej som zistil ze ta farba v buttone <imput type='file'> sa tiez neda zmenit takze nic