Skoukněte stránky.

http://markovo.wz.cz/tenis/index.php
Osobní ne, ty furt předělávám....
Dlouho jsem se tomu bránil, ale už mě nic nenapadá. Předělával jsem to z takové statické nesourodosti a udělal jsem takovou dynamickou skorosourodos. Uf. Koukám na to, je to takové surové. Co s tím? Je to aspoň koukatelné? V IE se to občas chová divně. To už jsem tady předhazoval. (sekce názor).
Dík za pochvalná slova ;-)Néé, klidně to zepsujte. Aspoň si o sobě nebudu tolik myslet.
Trošku bych to barevně sladila. Červená, žlutá, béžová, oranžová, černá a růžová na a:hover je poněkud divoká kombinace :-)

<div class="adresa"> bys mohl vyměnit za tag <address>, který je pro tento účel speciálně navržen.

<div class="mezirka"></div> je poněkud nesémantická záležitost. Nešlo by to řešit nějakým vhodným marginem nebo paddingem okolních prvků?
No jo, barvy. To je z toho, že se to skládalo z n stránek do jedné. A jak jsem to plácal dohoromady, tak vzniklo tohle...

Margin pod hlavičkou, hehe, to mě nenapadlo, to je dokonce daleko jednodušší. :-D

tag address? fíha, prolezu manuály...
přesně barevně sladit, a změnit poměr, který jednotlivé části zabírají na stránce. Takhle to celé působí rozkouskovaným dojmem,. Taky bych trochu zvýraznil menu.
suhlasim s predchadzajucimi kritikami plus:
- navrhoval by som inu farbu na adresu, lebo sa dost tazko cita,
- menu je prilis daleko od laveho okraja toho bloku. Pozeram na to v Opere, mozno v inom prehliadaci je to OK.
Dík, za nápady, budu se zase chvilku snažit.
Tak jsem si pohrál s barvama a trošičku s designem. Je to lepší?
A co takhle dát jako ikonky odkazů nějaké tenisáčky? :-)
No, to mě taky napadlo, možná do budoucna. Moc se mi do toho nechce, navíc to tam má každý (i když je to o tenise, tak proč ne, že?)....
A další. Dodělal jsem předělávání osobních stránek. Kukněte na markovo.wz.cz.
Není to ještě ono. Barvy jsou hrozné, v IE se to chová podivně (kukněte na menu v mozille a v IE, děs), ale špatně se mi to v lin ladí (tam jaksi IE ne-e). Zvláště "hrdý" jsem na ukradený nápad s filmem v galeriích (v IE opět nefunguje).
Takže poraďte, jaké barvy? Aspoň základní. Co ještě vylepšit?
Dík.
P.S. možná je to ještě invalidní, ale na GPRS se mi to zkoušet nechce....
Je to možná až moc červený, ale jinak pěkný
Citelna zmena ;)
Menu se v ie zobrazi jako normalni seznam
U toho filmu v galerii nefunguje prusvitnost, jinak dobry

Podivny je chovani ie pri zmene velikosti okna - v mozille jsou porad vsechny divy stejne siroky, ale v ie se to prapodivne rozhazuje

"ať chcete nebo ne, bude Vás provázet všemi stránkami" :))
A co modrá, je dobrá? Doladil jsem to do modra.
Jo, to už je lepší.
A průhlednost? - je to png.... :-(
jestli chces, aby to bylo pruhledny v ie, budes to muset prevest do gifu
gif - jo, to mě napadlo. Uf. Ještě jeden dotaz. Tentokrát k markovo.wz.cz/tenis/nazor.php, když to zobrazite v IE. Tak se zmrší první příspěvek. Zkuste schválně přejíždět myší na odkazy z menu a na odkaz "nový příspěvek". Já na to čumím jak puk. Kyž se oddělá div pod menu, tak to přestane. Ale zaboha nevím, co to dělá. Nevíte jak z toho, když ten div pod menu tam chci?
no tak to je sila
Já mám skoro stejnej problém - kouknete (s ie) na http://vist.wz.cz/chyba404.php a zkuste najet na odkaz v hlavnim divu. Zpět do původního vzhledu to dostanete najetím a odkaz v menu. Zajímalo by mě, kolik webdesigneru uz kvuli ie spachalo sebevrazdu..
Milster: To bude nějaká IE fičurka. Děsně dobrá a geniálně použitelná. ;-)
Ale sebevraždu k vůli tomu páchat nebudu. Chudáci ti, co dělají komerční weby...
Mám podezření, že s tim má co do činění css vlastnost overflow. Zkusim to vykoumat blíž ;)
Hmm, myslím, že ne. Já tam, pokud vím žádné overflow nemám... Možná nám to dělá z různých příčin...
Oprava, neni to kvuli vlastnosti overflow. Nevim jak u tebe, ale u me to je zpusobeny obtekanim toho obrazku. Prisel jsem na spoustu podminek, aby se to rozsypavalo, ktery mi nedavaj vubec zadnej smysl ;)
Já jak jsem na to koukal, tak ty dva divy, co mám pod sebou jsou normální a to co je vpravo je ve float, který má široký okraj. A problém nastává tehdy, když výška toho spodního levého divu přesáhne výšku divu, který se objeví v pravém divu (zmatek, co?). Prostě, když je ten div vlevo dostatečně krátký, tak to funguje normálně. Prostě paráda...
Na osobních www (markovo.wz.cz) má i vzkazník, heč! (-;