Schanim lidi (externi spolupracovniky)

Mám firmu na tvorbu webových prezentací.Vím jaké to bylo dřív když jsem dělal občas ten nějakej web a byla za to nějaka korunka.Dnes se tím živým.
Máme plán ohledně šíření webových prezentací a možného přivýdělku i pro ty co se na tom nějak podílí.

Požadavky ? - více jak 18 let
orientace v prostředí webů ( programátor výhodou)
znalost PC a všeobecné znalosti internetu
online připojení ( s modemem to pujde tezko)
ICQ ( potrebujeme snadnou a rychlou komunikaci)
pracovity,svedomity a seriozni externi adept.

Výdělek : dle zásluh každého jedince
Start : zdarma po splnění požadavků

kontact : pouze ICQ 244 807 115

tato nabídka platí do 10.10.2004 ..pak už se ptejte na icq,protože nevíme jaký bude zájem. ( nejedná se o žádné kupování reportů,ani žádné maily za peníze,ani podobný nesmysli.)
V "inzerátu" pravopisná chyba, na www hned na prvním řádku taky. Sice téměř líbivý design, ale .... I když koruna se hodí. Ale nemám furt ICQ....
>>Schanim lidi

>>nebo jste nekde na netu neco oběvily,

:-))
joj to je takovej duveryhodnej inzerat & nabidka :D ... panacku, bez to zkouset nekam jinam. Docela by me zajimalo kolik Ti je
panáčkovi bude asi hodně podle kvality jeho webu...;)
jeah panackovy je 18 let ... duveryhodnej inzerat tak to nevim protoze se to na netu šíří samej zloděj co nabízí práci z domova a pošlete mi 500 Kč a já vám poslu informace a podobny jelita, no a pravopYsná chiba je tam přotože pyšu jak jelito díky blbýmu ICQ. Jeste nejaky otazky ?
18 panacku
>>no a pravopYsná chiba je tam přotože pyšu jak jelito díky blbýmu ICQ

diky blbymu icq? tak tomu nerozumim ;) ze by icq vymyvalo mozky?
To mgiel:

Jak ty můžeš dělat weby?
hele proč to píšete dvakrát ? ( Petr Bláha) .... protože na ICQ to opravdu vymejvá mozky ,kdyz tam sedíte každej den jako já a snažíte se odstranit zdržovací vlivy jako jsou háčky a čárky no a o pravopisnych chybách nemluvě.Nakonec na icq vzniká jakýsi sleng .....no a to ten kdo ho dlouhodobě nepoužívá nepochopíííí ( nebo snad ýýýý ) hahahhahah
jo a ještě k otázce jak můžu dělat weby .....

webová prezentace mě zajimala asi už v 10-11 letech ...když jsem začal tvořit ve wordu nejakej zmetek...postupem času jsem zjistil že tu je Pan frontpage . Jenže mi to nedalo .....a tak jsem zkoumal kupu dalších programů ...až jsem přišel na to že mistr texťáček je best.Pak mě psaní opustilo a tvorba také,dnes jsem přišel stím že na netu je kupa zlodějů co nabízí weby za 3000 Kč a nedá se na to koukat.Tak že jim udělám konkurenci.Sehnal jsem kámoše co dostali za úkol starat se o program a kód.Já mám na starost zákazníky a grafiku . Tu se snažím přizpůsobit hlavně CSS.Protože v CSS je to všechno fast.Nedávno jsem byl na úřadě ať navalej živnosťak ...no a hurá ... mám firmu která nese prachy ....

Jeste nejaky otazky ?
Hmmmm ! dobry ...tak do toho bych sám neměl sil.

No a vůbec je blbý že lidi dneska na netu přestávaj díky těm dementům co posílaj cihly v balíkách ,nabízej prachy za emaily ,nebo práce na doma ( žádná podomní prodej,žádný šéf, ) ale pošlete mi 1000 Kč za nejaky ty reporty .

Tak tohle by mělo zmizet ,protože pak lidi ( jako někteří ) nemají v důvěru v nic,ani v blbej internetovej obchod natož o práci přes net.No každopádně jsem jen blbej dělník ,ale net mě zajímá taky ...a mít práci na netu musí bejt super.Jen nevim o tom vůbec nic,takže to jde mimo mne :(

Ale co jsem koukal tak v nějakych statistikach je 98 procent uživatelů internetu KONZUMENTI a 2 procenta PRODUCENTI ( jestli víte co to je )

Konzument jen požírá ty reklamy a informace
Producent je ten co krmí konzumenty ( někdo zadara ,někdo za prachy)


Co bych chtěl podotknout je ten fakt že nemá cenu hledat zlato jako tenkrát na aliašce,ale má cenu hledat zlatokopy.( voni jim tam prodávali lopaty ,no a byly pak jeste bohatsi jak zlatokopove :)) ....takze si z toho vemte ponauceni ....


No asi zacnu se ucit neco jako to html nebo co to je :)

Zatim zdravim vsechny a kdyztak sem napiste jestli nekdo skusil napsat tomu na to icq ! CUS BUS BRAMBORAK :))
Čumim!

Pan Migiel mi připadá jako kdysi zde ve fóru ten nepravej Broli, jestli si ještě vzpomínáte.
žádnej pan migiel ale jen mgiel ( víš to je nick) .....o panu Broli nevim ani kulový,no a jestli máš nevyřešený komplexy z dětství ,pojď si to vyříkat na ICQ,bude to rychlejší a navíc nebudeš zatěžovat tuhle trapnou diskuzi.

Ja Vul že jsem vubec sem něco dával .....to je tak že lidi jsou telata ,no a kdo není tele ten šel buď spát,nebo dělá něco smysluplnějšího ,nebo ho takovy nesmysli jako jsou tady nezajimaj .Každopádně přístě si to asi otisknu v Hradeckých novinách nebo tak něco,ale nevim kde tam seženu lidi co maj vstah k netu ....no i když tak koukam moc lidi to nebude ani tady.
Jo tak ty jsi z HK? Hm ...
Po druhééé

BLAHA
MGIEL
BLAHA
MGIEL

naistaluj ICQ a přestań trapčit přes forum
Nenainstaluju, už toho necháme! Nazdar
Kristova propíchnutá noho... běžte se s tím mgielem někdo bavit na ICQ, ať je od něj pokoj ;-)

Fakt se to tu nedá číst...
Freya a Blaha

hahahahhahahh ale je to prdel se takhle bavit přes forum ....no nic tak mír :)
TAK UZ DOST DETI !

můůůů takze kdo nemá zájem o práci ať jde do háje....kdo má zájem ať mu napíše na ICQ ....a kdo má silný keci tak at je sem napíše


Můůůů já jdu dát pana jointa
Tady je to dneska samá legrace, ach jo
mgiel>>

ICQ pravopisne chyby nevyprodukuje, to maximalne prohazuje anglickou a ceskou klavesnici.

Kdyz sis zalozil firmu a nese ti prachy, tak jsme vsichni stastni, ale neotravouj tady na WZtku s nakejma nabidkama ke spolupraci. Tak to radny zivnostnik nedela :p.

A vubec, kdyz ti to nese chechtacky, zaplat si si non- free domenu, vypada to profesionalneji.

PS. Kolik si rikal , ze ti je? (1)8 let?

GN
A jaký je, prosím, rozdíl mezi mgiel a Bramborák? Mně připadá, že je to jedna a táž osoba:-)
kdyz sme u toho tak mgiel a Bramborak jsou jedna osoba. a kdyz sme u toho, oba jeho weby porusujou podminky wz.cz
bramborak je kamos kterymu jsem poslal odkaz na tuhlectu srandu jaka je tu svama :) no a docela jsme se nasmáli ....hele nechteli by jste treba jít řešit případy na stopě nebo tak něco ?

Clovek tady hodi nabidku a jeste k tomu ho vsichni sprdnou,vynadaj a reknou mu ze to je dement ..nebo mě to tak připadá ....

OPAKUJU ( zvýšil jsem nároky)

Schánim lidi co uměj něco s webama,co chtěj makat s webama,co si chtěl přivydělat webama.Kterym je vic jak 18 let ,protoze nechci nic mit tak zvane s detma.

Jestli tohle někdo nechápe tak asi začnu požadovat jak ty ostatní socky, středoškolské vzdělání nebo vlástní živnostenský list .

Jenze jsem myslel že tady jsou lidi co uměj něco s webem a chtěj skusit šanci něco vydělat na vlastní zodpovědnost .

Můžu poradit jak začít podnikat a jak oblítat úřady a kde a co jak

PODOTYKAM ZADARA ! ....no a kdyz budu mit na icq time