Okritizujte stránky o Linuxu

Prosím o kritiku webu který je zaměřen na Linux.
Stránky jsou http://www.michal.kvalitne.cz
Mně se to líbí. Sice asi dostaneš od jiných po čumáku kvůli používání zastaralých formátovacích tagů, tabulek atd, ale jinak jsou to užitečné stránky , ve FireFoxu se mi zobrazují pohodově (Aby ne, když je to o Linuxu ;) atd. Dost se mi líbí úvodní uvítání s tím blikajícím kurzorem, dobrý nápad:)

Minimalismus, ale pohoda...
tak sem shlidnul ty stranky, docela hezky.
koukal sem do zdroje stranky, nenapada me proc je tam zakomentovany obsah <style>, kdyz jsou na to pouzity odkazy.

casto se tam opakuje <font color="neco"> to by slo nahradit definici stylu, bylo by to kratsi.

jinak proti tabulkovymu designu nic nemam, kdyz to funguje tak proc ne.

koukal sem i na ty programky ke stazeni, az budu mit trochu casu, zkritizuju i ty (videl sem tam nekolik veci dost neelegantne resenejch)
programky ke stazeni: rad se poucim :)
jsem sice windowsak, ale tyhle stranky vypadaji docela dobre a prinosne... tabulky taky zasadne neodsuzuju, i kdyz v nich nedelam. tvoje stranky jsou ale podle me dobre funkcni a primerene rychly. jo dulezita vec - neni zadnej DESING, je to DESIGN! mozna je to v tvem pripade preklep, ale na mnoha strankach se s touto chybou setkavam...
Z textu mi tak různě trčí písmenka s diakritikou, chtělo by to asi nastavit nějakej normálnější font.
Nelíbí se mi kombinace černo modrá, moc velkej kontrast.
Tagy by se měly psát malým písmem.
Proč se kontakt otevírá v novém okně?