Help to forum

Nenajde sa dobry clovek ktory by mi urobil diskusne forum pls
Jak sem již psal v diskuzi PHP, můžu nabídnout tohle fórum:

http://progforum.wz.cz/forum.php
To je hezký fórum, co mám udělat pro to abych ho získal? ^^;;;
to co je za otrasne forum ?

ja poznam milion krat lepsie ako www.nfs.phorum.cz


a take sa da stiahnut na stranke www.phpbb.com das si download .....

stiahnes najnovsie forum pak ho nahodis na web,naistalujes,zaregistrujes sa na phpmy admin potom spustis index kde je tvoje forum vyberes nazov stranky a registraciu administratora.........

a hotovo !
ale to forum co tui dava riza-do tak z neho som sa vyvracal.....

taky hnus....

fuj fuj nikdo ti tam nechodi !
Když jste už u toho.... Jaký rozdíl je mezi phpBB a miniBB?
Carl:
Ty si mi tedy ubožák, jestli sis nevšim, nikdo ti tady ještě nevpálil do ksichtu, že by se pozvracel z tvého webu, takže asi teda budu muset být první.

To že ses ještě pořád nenaučil mluvit nechávám stranou.

Za další phpBB neni možný pořádně implementovat na vlastní stránky a většinou je nutné otevřít ho v novém okně (fuj).
Moje forum je jednoduchý a účelný, to že tam nemůžeš nacpat kupu smajlíků mi fakt nese.

Takže až něco naprogramuješ sám, pak tepre zkus kritizovat.
Garofano: heh díky :)
A máš někde to tvé fórum ke stáhnutí?

Carl: nauč se psát! A víš, proč by mě tam někdo měl chodit, když máme jinou stránku ( www.pokegym.unas.cz ) a tam je naše lehké, ale dobré fórum... ty se asi zajímáš o to, jak fórum vypadá co? Ale ono jde hlavně o to, jak funguje... To co mám na sví osobní stránce je moje věc, kontaktujou mě většinou e-mailem... To fórum jsem nedělal já... a ikdyby, tobě do topho může být ho*!
Ta tvá stránka je nejen z blití, ale když to uvidí někdo se slabím srdcem tak ho rovnou odvezou do márnice, jakej dostane šok...
Jestli umíš jen trochu PHP, mySQL pošlu ti ten skript na mail.
do jaký míry ho musím umět?
smidakrobert@centrum.sk posielaj,posielaj please
rizado@centrum.cz
to blby forum si na web nevim dat..........

myslim to moje tak ma napadlo aspon niake....please posli hore je e-mail