Technické hodnocení ... legrace.wz.cz

Funguje legrace.wz.cz stejně ve všech prohlížečích? Zobrazuje se správně?
Až na ty psychedelické barvy to jede. Neměl jsem odvahu klikat na odkazy a raději jsem po odchodu ze stránky zmáčkl "Degauss".
Po příspěvku od Kita jsem čekal všechno ale stejně mě design tvých stránek šokoval. Šílenost. Nepřehledost.
Pokud chceš aby tvé stránky fungovaly stejně ve všech (nebo aspoň většině) prohlížečů tak si je nainstaluj a zkoušej to sám. Instalace např. Mozilly Firefox je velmi rychlá, jednoduchá a nic se ti se systémem nestane, nemusíš se bát. Navíc je to bezplatný SW.
Taky většinou stačí zjistit si zda je kód validní (http://validator.w3.org), to už ti napoví hodně o funkčnosti stránek.....
Ve všech se zobrazuje stejně strašně, ta kombinace barev je na zabití :D

Líbí se mi položka : "Zaslat dopis"
Že by historicky první skript, využívající novou php extenžnu, která přímo komunikuje s českou poštou...?
Hned po několikerém šokovaném mrknutí mi do očí padl tučný nápis "újmy na zdraví" :-)

Ačkoli mi jinak na korektním zobrazení na různých zařízeních docela záleží, tady by to chtělo nejdřív trochu zpacifikovat zobrazení v IE, Mozille, Opeře... trochu míň hýřivé grafiky, popojíždění, pomrkávání... Lynx mi zatím přijde docela v suchu ;-)
Freya: Myslím, že jsi to trefila. Já první či druhý si může na tu stránku v pohodě přidat poznámku "Optimalizováno pro Lynx", protože v Lynxu ta stránka jede bez potíží.
Jak už bylo napsáno, barvy nic moc. Ten oranžový blok je docela OK, ale bílá písmenka na bleděmodrém pozadí v menu jsou u mě téměř nečitelná. Zelená nahoře k modré v menu? Vzpomínám na říkanku "zelená, modrá pro blázna dobrá...". Iframe v hlavním bloku mi přijde minimálně netradiční. Ale je to takové nepohodlné, ujeté, divné, blbě se to scrolluje. A ty barvy uvnitř, žilinabohajeho!
A koukám další odkazy obsahují další barvy! A já na notebooku nemám degauss! Pomóc.
Chvilku jsem se proklikával a je to podivné. Takové nepřehledné. A furt je tam ten divný iframe. Co tě k tomu vedlo? Dyť je to příšerné!

Kit: na "Optimalizováno pro Lynx" mám skoro copyright (viz mé www) (-;
OK, měním barvy.
Co je tam jiného?
to sis pomohl, s těma novvýma barvama. Fujtajbl. Zkus ještě jinou variantu. Lehké barvy, které spolu ladí, ne tak výrazné, ... neděláš si náhodou legraci?
dále: Iframe ve framu. Divné, nepřehledné, nepohodlné, nehezké.
Mě se to docela líbí. Tak se taky podívejte na tu moji hrůzu!
Poradte mi pleas co mám zlepšit. Dík!
Když jsou to stránky o Mafii, nemělo by tam být nějaké logo té hry. A vůbec mi tam chybí nějaká grafická spojitost s grafikou hry, podívej se na maxpayne2.webzdarma.cz, nejsou to moje stránky, ale mého kamaráda, sice tam nejsou kompletní články, ale design je podle mě naprosto úžasný. Co si o nich myslíš ty? Napiš to sem.

Jinak se podívej na marvel.webz.cz, jsou to moje stránky o komiksech, napiš mi do návštěvní knihy co si o ní myslíš.
Zátím se pracuje, ale už je TROCHU vylepšena, iframe ve framu není. Je lepší?

legrace.wz.cz
Běž se oběsit, budeš jen jeden :-)
Fuj, to jsem se lekl. Zkus se na to podívat na barevném monitoru a zděsíš se.
ja bych tam pridal jeste vic ramu, jak ou jenom tri je to takove suche. A trpchu barevnejsi, todle mi prijde taky takove moc nebarevne. Animovane GIFy by udelaly z tvy stranky mistrovske dilo! Jentak dal...



omg :)
Zkus se inspirovat na http://freya.webz.cz/horror/ , případně na http://freya.webz.cz/scrollmadness/ :-))
Mě ty tvé stránky připomínají reklamu na Duhovou energii
Nevím, jak vypadá Duhová energie na webu, ale mě zase vrtají hlavou Vesmírní lidé ;-)))
Vesmírní lidé – to jsou ti, kteří v tramvaji živě telefonují vypnutým mobilem? :-))
Jojo, a taky chtějí zrušit čipovou totalitu a zavést pravdu a lásku. A mluvit s prezidenty České a Slovenské republiky :-D
Kit: Já je chtěl volit, ale nakonec se mi tak trochu vrátila příčetnost a sešlo z toho ;)

http://hanyz.info/bloq/index.php?type=archiv&post=200411#prispevek23
V nadpisu i v 1. příspěkvku se mluví hlavně o správném zobrazení pak již o vzhledu. Nyní mi řekněte cokoli, co se té stránky tíká.
Když si sescrolluju hlavičkou dolů, najdu v ní gigantický iframe. Dohromady jsou na stránkách tři rámy a uvnitř nic hluboko dole jsou dva další iframy. To je nepřehledné, nepříjemné, nepoužitelné. Když už dělám stránku, která nescrolluje celá najednou, tak bych se aspoň postarala, aby tam rolovala jenom jedna část.

Samozřejmě, nejlepší věc, co pro tu stránku můžeš udělat, je zbavit ji framů.