Zase já

Dělám stránky od školy. zátím jsou skoro prázdné, ale potřeboval bych to zhodnotit. Ted to mám udelané v černé, ale předtím jsem to měl tak do hnědé, možná béžové, ale nezdálo se mi to. mohli by ste mi to ...dyt vite
Mno.... sou zajímavý!
Super" M2 se l9b9"
Pokud jsem to správně pochopil, tak už mecu a Garofana nebaví to stále psát a tak to napíšu za ně....

Chtělo by to nějakou tu adresku ;o)
Eagleeye:

>> Chtělo by to nějakou tu adresku ;o)

Vždyť ji má v příspěvku, nebo myslí jiný stránky?
2Petr: já myslím, že myslí jiný stránky. Ty co jsou uvedeny, rozhodně nejsou "prázdný" a taky nejsou v černé pokud dobře vidím. Já to pochopila tak, že udělal stránky školy, chce je zhodnotit, ale neuvedl odkaz...
Thalia:

Fajn, už mi to taky došlo, má smůlu.
O hodnocení stránek z příspěvku žádá zde
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=3&i=16868&t=16868
takže jde určitě o jiné stránky tentokrát...

Třeba se přijde jednou podívat, jak probíhá hodnocení a napíše ji sem ;-)
vůbec jsem si neuvědomil že píšu odjinut. tak je to


www.zembirek.wz.cz


fakt sorry
Asi to ode mě bude znít divně, ale na stránkách firmy nebo instituce (snad vyjma nějakých uměleckých) bych se snažila krotit černou barvu. Světlé stránky vypadají tak nějak víc přívětivě ;-)

Když máš nadpis (Gymnázium Petra Bezruče Frýdek - Místek) už jednou v grafické hlavičce, nevidím moc důvod psát ho hned pod to ještě jednou.

Těší mě, že poznávám staré známé grafické efekty z Photo-Paintu ;-) Nicméně, ta hlavička by mohla být vymáklejší. Když se mi zachce použít nějakého méně obvyklého písma v nějaké sice hezké, ale nepříliš čitelné úpravě, můžu ho dát třeba do spodní vrstvy obrázku, poloprůhledné, třeba jen částečně viditelné. A přes něj fláknu čitelný nápis výrazným, "nepoškozeným" písmem. Do hlavičky můžeš volně zakomponovat i nějakou ilustrační fotku.

Té stránce by slušelo nějaké hezké zarámování, případně i odlišení pozadí centrovaného bloku a podkladu (body). Neboj se přidat nějaké barevné prvky, třeba odlišit barvu odkazů od běžného textu nebo obarvit sloupečky v anketě.

Udělej PŘÍSTUPNÉ menu. V tomhle se bez Javy nehnu z první stránky.

A zlidšti kód.
CO bez JS?! Ono to je ňáký super divný... po mě to chce stáhnou ňákej plugin (mele to něco o x-jave?)..

z toho vyplívá, že se nedostanu dál, než na hlavní stranu ;-(
> CO bez JS?!

Ne, bez Javy. Nezamenovat Javu a JavaScript. JS je sice z Javy odvozen, ale neni to rozhodne totez.
Každopádně, menu závislé na Javě je ještě větší zlo než menu v Javascriptu, protože ten je imho aspoň rozšířenější...
KUA. JSME ASI BLBEJ. MAME KUKNOUT NA ADRESU, ALE LINK SI MAME VYCUCAT Z PRASTU? Loooooool :D
Na vycucavani linku je dobrej Google :-)
lidi. já to vidím asi tak. mi je to docela u ... jestli někdo nemá možnost prohlížet javu. vím že by to šlo 2x lehčeji i přez php, html, ale přecejenom...jo a chtěl jsem podotknout že s tvorbou webpages prakticky začínám.

časem to pude - a bude
ale i tak díky všem...:-)
Asi tomu nerozumím, furt to předěláváš, ale ta hrubka v nadpisu je záměrně nebo děláš z uživatele debila ?
jaká hrubka? Některá gymnázia se píšou i se Z..(jako je třeba naše)..pokud myslíš tohle
Možná má na mysli typografickou chybu: Frýdek-Místek se píše se spojovníkem, ale bez mezer..
Jen taková pěkná ukázka jak to dopadá,když se používá java menu a prohlížeč javu nemá nainstalovanou...

http://hanyzpage.czweb.org/grafika/nojava_nomenu.jpg

Tak kampak já se jenom podívám...
HanyZ: Ty jsi na tom lépe, já tam mám místo menu jen bílé fleky. Už se mi to nechce instalovat, protože v brzké době budu přeinstalovávat systém na novější verzi (to říkám už půl roku a stále se k tomu nemůžu dokopat) a ta už má podporu Javy přímo v sobě - nemusím nic tahat z netu.

Do doby reinstalace (což může klidně trvat ještě pár měsíců nebo i let :-) tam budu vidět místo menu jen ty bílé fleky a do té doby se na podstránky jednoduše nepodívám. Ani mě to zas tak moc netrápí.