Webzdarma muze ocekavat priliv novych uzivatelu

Dnes kratce pred polednem obdrzeli uzivatele registrovani u sluzeb Nixnet.cz nasledujici dopis:

Vazeni uzivatele hostingu Nixnet!
S politovanim vam oznamujeme, ze z duvodu dlouhodobe nespokojenosti
s hospodarskymi vysledky sluzeb Nixnet.cz jsme nuceni ukoncit jejich provoz.
Webserver bude zrusen v nedeli 13. rijna ve 24:00.

Jaroslav Urban
Nixnet, z.s.p.o.
Vilímovská 637/13, 160 00 Praha 6
Tel.: +420 777 055710
E-mail: secretary@nixnet.cz
Otazka je jak dlouho bude webzdarma existovat... jak dlouho nez nam prijde podobny dopis,... nebo neco jak na hyperlinku :(((((()
dneska mi prisel ten dopis, udelal jsem mySQL dump z nixnetu, nahral databazi a data na wz a uz to jede, ani ne deset minut - sem proste dobrej:))))) NIXNET me sere
NIXNET se fakt zachoval dost mizerně. Já jsem tam měl taky web, než jsem našel Webzdarma a dneska mi přišel výše zmíněný mail. Jasně, zrušit to může každej, ale dát mi jeden den na zálohu dat je dost směšné a nefér. Mě je to kulový, jelikož ho již nepoužívám, ale nedostat se dneska nebo zítra na net a bejt uživatelem, tak mě to dost naštve.
No, snad se podobné věci nebudou opakovat. Bohužel ale už je to za posledních pár měsíců další freewebhosting (Hyperlink přešel na placenej a Nixnet to zapích; S Host.sk to jde taky zkopce). Webzdarma prosím vydrž!!!
Ju, taky mi ten mail prisel a taky tam nastesti zadny aktualni data nemam ... ten 1den mi prijde fakt nefer (jako by to nevedeli driv) ... ale co se dadelat.

Pred chvilkou jsem dopsal prispevek o tom, ze doufam, ze WZ vydrzi ... po tomhle se precijenom vloudil mensi stin pochybnosti ... ale pripojuji se ... WZ, vydrz!!!

Radek
Jsem velmi smutný protože jsem chtěl příští týden přejít na nixnet ale teď tu budu muset zůstat.áááááááááááááá
Jeste horsi je, ze sam nixnet o tom ani na svych strankach nepise. Takze se klidne jeste ted muzu registrovat.
Tak dneska o pul treti prisel pro zmenu tenhle mail - vypada to, ze tam uvnitr vladne pekny chaos.

Vazeni zakaznici a uzivatele hostingu NIXNET,

velice se omlouvame za neprijemnosti s e-mailovou zpravou, kterou jsme Vam v patek oznamili ukonceni nasich sluzeb.

Webhostingove a freehostingove sluzby NIXNET (www.nixnet.cz) nekonci svuj provoz, probiha jednani o zajisteni plneho chodu Vasich webu. Provoz webu nebude tedy prerusen.

Dalsi - podrobnejsi - informace obdrzite jeste dnes. Tyto informace budou obsahovat veskere podrobnosti a navod pro zachovani plne funkcnosti Vaseho webu.

Jeste jednou se velice omlouvame za zpusobene starosti a neprijemnosti. Nyni pracujeme na zachovani chodu Vasich prezentaci. Verime, ze se nam podari vse zachovat za stavajicich podminek.

V pripade potreby nas muzete kontaktovat na e-mailu nebo primo telefonem.

E-mail: info@nixnet.cz
Tel: 388 323 656

NIXNET, z.s.p.o.
Praha
wwwooowww

A mně nic nepřišlo a pokud se nepletu, mám taky nějaký weby registrovaný...
Jo je to fakt komedie a chaos. To vypadá na veselýho hackera :-) Během dvou dní 3 maily. No nic, jdu to tam zrušit, aby mě neotravovali.
Hm, kdyz by to melo skoncit vcera o pulnoci, tak jaktoze to jeste neska jede?
Je to tam opravdu nejaky divny. Asi nevi co chteji.
Čti vejš a dozvíš se, že se to změnilo.