kritika e-shopu

Ahoj,
spustila jsem testovací provoz e-shopu, tak bych byla ráda, kdybyste se mi na to podívali. Hlavně z pohledu obyčejného uživatele.

http://rami.inshop.cz

Díky všem.
Vypada to pekne, nacita se to celkem rychle ale co se mi nelibi je trosku prapodivna kombinace barev. Ne ze by ty odstiny byly divoky, ale proste je tam moc odstinu modry, pak zluty , horejsek x spodek ... to bych nejak sladil a bylo by to OK. Jestli jsi to delala sama tak klobouk DOOOOLU
Ty barvy jsou hrozně subjektivní, někomu se to líbí, někomu ne. Nikdy se nezavděčíš všem.
Úplně všechno jsem sama nedělala. Dělala jsem XHTML + CSS + obsah a pak jsem to napasovala na šablony inshopu, kde je obchod v pronájmu.
Mně se to líbí celé, i ty barvy. A dokonce uvažuju o tom, že si z tohohle obchodu něco pořídím:)
ujde to ale ty barvy by mohli byt sytejsi ....
si tam nic nekoupim pac nesportuju :-))
Andula:

Je to moc pěkný, funkčnost jsem nezkoušel, ale zaráží mě následující fakt:

V prostředním sloupečku máš text a v něm odkazy a pokud já na nějakej najedu, tak se celej ten oddíl začne posouvat dolů a koukám, že to dělá i když najedu na ty obrázky napravo. Mám IE 5.0

Petr
Petr Bláha: To je fakt divné. Mně to na "pětkách" nedělalo. Musím to ještě prověřit. Kdyby měl ještě někdo IE 5, tak to vyzkoušejte, prosím.
Mě se víc líbí ten starý modrý.
Garofano: Mě taky :-)), ale bylo to prý moc studené.