Jak vytvořit podstránku?

Potřebuju poradit,jak mám dostat na můj web podstránku.ůvodní stráku už mám,ale když jí dám na web,neotevře se mi.stránky dělám přes word.dovede te mi prosím poradit?
neotevře se mi podstránka.
Milý Potřebuju HELPNOUTe, kandiduješ na výroční cenu o nejblbější název html souboru? -> http://ice4man.wz.cz/Napište mi prosím.htm

V názvech HTML souborů nepoužívej diakritiku a mezery. Ušetříš si spoustu problémů. Pojmenuj soubor třeba: napiste_mi_prosim.htm
A dále, používej na tvorbu html stránek nástroje k tomu určené. Word mezi ně nepatří. V tom můžeš napsat třeba dopis svým rodičům (HELPNOUTovým) a vynadat jim do desátého kolena za to, jaké ti dali hloupé jméno...

Abych nezapomněl, doporučuji ti vyzkoušet tajemnou mantru jakpsatweb, jakpsatweb, jakpsatweb, jakpsatweb, jakpsatweb

jakpsatweb.cz
díky
Nechci prudit, ale stranka typu Libimseti se neda provozovat bez PHP a databaze... A PHP a databaze zase nejdou provozovat pomoci Wordu...
Takhle je to mrtvy driv nez se to rozbehne
klid!mám to promáknuté...
Ty stránky se drží svého motta: "Vypadají sQVĚLE !"
klid!mám to promáknuté...:
Jestli to hodlas hodnotit mailama, tak Ti rikam, ze s tim mas utrum uz ted :)
V prvni rade bych zmenil vzhled tech stranek :)
<p class=MsoNormal><span style='font-size:36.0pt;font-family:"Agency FB";
color:lime'>STRÁNKY JSOU VE MOMENTÁLN</span><span style='font-size:36.0pt;
font-family:Arial;color:lime'>Ě<o:p></o:p></span></p>

<p class=MsoNormal><span style='font-size:36.0pt;font-family:"Agency FB";
mso-bidi-font-family:Arial;color:lime'>VE VÝSTAVB</span><span style='font-size:
36.0pt;font-family:Arial;color:lime'>Ě!<o:p></o:p></span></p>

:-D

Má nějaký smysl zvýrazňovat písmeno "Ě" ?

No jasně, on asi font "Agency FB"(Který na svém počítači překvapivě mám) nezvládá e s háčkem. Stejně jako ho nezvládá font Stencil...

A jedovatě zelené písmo na červeném pozadí? Urghh... Rychle pryč!
a co mat delat,kdyz se mi tam nezobrazuji obrazky?diky vsem co mi pomahate!
1) Ja bejt Tebou, tak se vykaslu na obrazky a na ty stranky vubec a zalezu si ke kompu a aspon tejden budu drtit HTML, zkouse kombinovat barvy a pisma, protoze tohle je fakt hrozny...

2) Web s touhle tematikou se Ti stejne nechytne (a kdyz jo, tak jen mezi kamosema), protoze uz takovy weby jsou (a vymakanejsi, zajety a vetsi...)

3) asi mas spatnou cestu k tomu obrazku...
dobre jebu na to.tak mi pomozte vymyslet nejake tema!
Co te zajima?
nevim cokoli!
Zase, abys nedelal stranky o necem, o cem nic nevis nebo te to nebavi
tak neco navrhni.
hele, ja se s timhle problemem potykam taky... a jestli me neco napadne, tak to radsi udelem sam, nez abych nekomu placal svoje napady...

co treba stranky o nejaky skupine... nebo se v posledni dobe roztrhl pytel s blogama
a co to ten blog vlastně je?já ty výrazy totiž vůbec neznám.
ja tomu taky nerozumim, teda tak nak vim, o co jde, ale nevim jak to vysvetlit,... snad je to dobre, ale proste takovej denicek na netu (pro vsechny)
aha...docela dobrý nápad pouvažuju o tom!
:)
no jo,jenže já celé dny sedím jenom u kompu.takze zadne zazitky ani nemam.no neco jeste vymyslim,ale diky za tvuj čas.
ja nei cmoc nedelam, mam praxi, takze v pohode :)
praxi u kompu?to bych chtěl taky!já zachvíli jdu na odpolední,ale taky praxi!já dělám stránky ve wordu,prý že to jde taky...psali o tom v časopise.ale pořád nemůžu dostat na web obrázky.porad jak nato.
víte to někdo jak je tam šupnout?