Vas nazor = moje poteseni

Prosim omrknete muj novej webik a piste mi sve nazory...

www.armyburza.wz.cz


Predem dekuji

Michal
Hmm, tak jsem to vomrknul v Mozille a s grafikou budu mit jeste dost prace :(
Celý to dej na střed a to bílé pozadí se mi taky moc nelíbí, dal bych ho světlince zelený a o trochu tmavší to menu..
Cbybi title.
Souhlasím s Petrem, to bílý pozadí docela bije do očí. Jinak se mi to vzhledově líbí :-).

Když kouknu na kód, tak by bylo vhodný použít nějaký title jak říká Sojkovec. A když už máš externí soubor se styly, tak proč v něm nejsou třeba:
<body style="text-align: center" bgcolor="#DBE7D"> - když to dáš do css, tak tam bude jen <body> , atd. atd. (např. to pozicování divů) a celý kód se značně zkrátí a zjednodušší a zpřehlední.
No a ještě mé oblíbené uvozovky, někde jsou a někde ne. Já osobně bych to sjednotila.
diky za pripominky. Uz jsem to optimalizoval jak pro IE tak pro mozillu a dal na vas ohledne barevneho pozadi.....
Je to OK, dobrá barevná kombinace. Akorát mi v Opeře leze ten nadpis "Nový inzerát" trochu do toho menu nad tim.
Už je to supr, ale stejně bych to celé dal na střed a ten nadpis taky doprostřed.. ale to je věc vkusu..
Jo, jo není to špatný. Skrz PHP si tam dělal všechno sám?
Ano PHPko je vsechno moje prace...
Hm, dobrý.
Tak jsem to vse upravil do finalní podoby....pokud naleznete chybu, nebo se vam neco nebude libit, prosim piste...

Diky moc
Kruci, co Vám to furt blbne? Zas (asi po sté) se nemůžu dostat do správce souborů..... Co mám dělat?
Dominika: To bylo na michala? (:-o
Dominika: Tak tenhle názor asi nebude michalovo potěšení... ;-)