Preview kuchařky

Má cenu v tom vůbec poračovat? Je to jenom "preview". V konečném důsledku to umí i přijmout recept, zobrazit, vyhledat atd. To je slibovaný přepis z PERLu. Tak mám pokračovat?
wtf?
Oh sorry: http://kucharka.web2001.cz/kucharka.html
néééééé
http://kucharka.web2001.cz/index.html
Pokud tam budou nějaké jednoduché, ba přímo primitivní a časově nenáročné recepty, tak se stanu stálým návštěvníkem:) Ono když člověk střídá pořád bramboráky, palačinky a gulášovku z pytlíku, tak se mu to časem přejí a uvítal by něco nového:)
Myslím že má cenu v tom pokračovat. Nevidím nic pozitivního na tom něco vymyslet a začít, a pak to nedotáhnout do konce.
Elis: Ono je to dotáhnuté v PERLu. A doma mi to v php-PostgreSQL už funguje jako prohlížeč (ne zadávač)... Tak já to postupně dodělám. Ono, kdyby to nikdo nechtěl, tak do šuplíku se mi to psát nechce. Napíšu na to ještě instalátor a poskytnu to....
Budou tam moc lidi zadávat recepty a já nebo někdo to pak bude schvalovat. vymyšlené už to mám, ještě to napsat. Tak já se teda posnažím. Fakt se na to bude někdo dívat?
este by si tam mohol dorobit ze zadas to co mas doma a on ti vyflusne co si s toho mozes spravit...

for : Marek z Markova , s tymi troma jedlami mas pravdu :)
matoman, to byl původní záměr a tak to bude fungovat.
Já jsem pro pokračování - už mě nebaví žrát jenom topinky :]
Já taky zvládnu jen ty palačinky a čínskou polívku. Poslední dobou sem začal nakupovat u číňanů....
>> este by si tam mohol dorobit ze zadas to co mas doma a on ti vyflusne co si s toho mozes spravit...

jo to by bylo úplně super, kdyby to takhle fungovalo! něco takovýho bych fakt silně potřebovala... takže díky za ten projekt!:)
uz se na to tesim, az to bude hotovy!
btw tady je jako reklama - rofluts!
Chleba s maslem - 404 NOT FOUND, ted umru hladem jestli to nedodelas :-)
Vazne, nevidim zadny duvod, proc by si s tim mel skoncit.
Díky za podporu, dneska (22.11. večer) tam zkusím dodat něco, co se bude dát prohlížet, ještě nemám vychytané zadávání receptů v php, a vyhledávání podle surovin taky ještě nefunguje, ale už to mám vymyšlené, tak snad do konce týdne, pokud se nestane něco neočekávaného.
Vladim: chleba s máslem byl testovací recept, trochu taky legrácka, kuchařka umožňuje odkazovat na jiné recpety, takže v "chleba s máslem a se salámem" pak píšu, "jako chleba s máslem a obložíme salámem", ale to až to bude fungovat uvidíte sami.
Teď je třeba překonat lenoru, zneužít firemní GPRS a hurá do toho. Držte mi palce.
No já myslím, že to je good nápad. A plno ženskejch i chlapů to ocení.

Petr
ale skus si zaregistrovat napr. www.kucharka.tk, to sa lepsie pamata..:)
Moje nadšenie nepozná mezí. Už pol roka špekulujem presne na takomto webe pre moju polovičku. Výborne varí a nech si aj iný pochutnajú. A zbierka nápadov s možnosťou vyhladávania podla zbytkových domácich surovín je betonovo to, na čo čaká kopa ľudí.
A ešte userovi ponúknuť suroviny, ktoré zadal posledne, len nech ich doplní a spotrebované vymaže, . ... . . ja viem, že si vymýšlam ALE . . .
Dík za makačku už dopredu
Včera bylo spojení wz a moje firemní GPRS na zešílení, tak to ještě nechodí... Ale makám na tom.
dedik: dobrý nápad, zkusím zakomponovat. Dostávám se tak ale do neprozkoumaných vod... Ale snad to zvládnu.
Vaše podpora mi dává sílu k práci! (-;
Tak enginus prohlizitus uz tam je cely. Jeste vychytam zadavani a naplnim db. Na uvodni obrazovce je odkaz na preview, jak to vypada u me doma... Vydrzte...
Tak, první chodivý nástřel. Ještě nefunguje to avizované poznačování a zaměňování surovin u konkrétního receptu a poznačování toho, které nemáte. Ale už se zapisuje do cookie, tak to dělá na začátku docela hezký efekt.
super! budu se krmit polevou na buchtu (je to lehky, rychly a mnam mnam) ;-)
a hele, preklep:
chleba s maslem: Ukrojíme chleba a naBažeme máslem.
Tonik, to tam je určitě schválně.... (tenpřeklep)
jako ze mel pisatel receptu zrovna rymu, jo? ;-)
Tonik: "Ukrojíme chleba a nabažeme básleb" Tak to má správně být, ale MzM tam udělal dva překlepy a teď mlží ;)


"Výběru neodpovídá žádný recept"
(Že bych se nechal příliš unést?)

Zpracování: smažení

Hlavní surovina: voda

Druh jídla: hlavní jídlo

Hodnoceni: mňam mňam

Náročnost: lehké

Smažená voda je přece mňam mňam nebo ne?

Pak jsem zadal dostupné suroviny : bobkový list, želatinu a vodu a hodilo mi to "polevu na buchtu" :-O

No, ovšem pokud se člověk nechová jako blázen, tak je to fakt užitečná a šikovná věcička. A mezi surovinama je i mé oblíbené "blaťácké zlato" :)

A navíc dokonalost sama je ikonka, ta nemá chybu a kuchařská čepica vládne ! ! !