Carl je sand asi trochu šáhlej

Podívejte se na www.eastside-boy.wz.cz já myslel, že se z toho podělam smíchy...
Na co je tam ta anketa? To chce hodnotit tu hlášku? Hmm, pěkné ;D
xDD
Hm...Není normální,když uráží a nadává někomu,kdo se zlobí,že mu byly ukradeny www...Nechápu ho :)
ja mu zas zavidim aspon ze vi kopirovat stranky.....ne ?
to jsi dobre udelal honzo ze si zrusil stranky aspon nebude kopirovat ten sicak
Já myslím,že je nezrušil,ale WZ:CZ má výpadek,a tudíž mi nejedou stránky,a ty nejedoou snad nikomu s wz.cz na konci...
ok ale bylo by to spravnejsi kdybys to zrusil honzo.......aspon nebude kopirovat aspon na 5 dni bys to mohl zrusit a pak CARL nebude kopirovat do sve nove stranky.........:::::::
Hm...Bylo by to asi moudřejší.Nebo bych si je stáhl do compu a udělal novej design,či alespoň pozměnil barvičky...
Pomocc mámm záácchhvat aníchu. ccellý se třessu smííchhy. hELP PLASW
Co dodat :-)))
Mimochodem, když tady celkem nedávno bylo to o těch hacknutých stránkách, tak to člověka naštve, ale kdyby někdo hacknul tuhle stránku, tak by tím internetu jenom pomohl :-))))
S tim hackem jsem si to rozmyslel. Přecijen bych se mohl dostat do nasnází. Takhle se alespoň pobavim nad tim jakej je to chudák. Chechtychecht:-)
2Deliko: hele - nic mi po tom asi není, ale u Carla a u tebe je stejný kontaktní e-mail... není to divný?
slováci dycky byli magoři...
(ne to samozřejmě nemyslim vážně!)
Nevim proc ale stranka eastside-boy.wz nejde otevrit (nenalezeno). Jine na adrese ....wz.cz fungujou :(
mě to jde normálně... asi jsi zapoměl na příponu .cz
Kdo je autor prispevku c. 5,6? neni to neovej east-side boy?
Tohle IMHO patří do Mimo Téma, ne ?
>>Môžete používať slová OMG-Oh my good alebo LOL -To neviem čo znamená,ale je to asi také ísté oproti JOJ. a vela iných

LOL
JOJ
:))
hehe a eště tam má hrubku: stránky skončili:D:D
jo taky si myslim, že ta nová příně tajná adresa bude eastsiders-boyz.wz.cz - lama se zapomněla odhlásit než napsala do fóra:D