Jen do mě

Tak jsem trochu fachčil na stránkách, no uvidíte sami. Co vy na to?
<http://askdecin.aktualne.cz>
Koukám že místo Veterán. atletika je tam už Veteránská atletika ;-)

Mám 1024x768 a přesto vidím horizontální scrollbar. S tím by se určitě dalo něco udělat.
Jak píše thalia, je to moc široké. Ten prostředek půjde určitě udělat pružný, ne?
Trochu mě zmátlo použití dvou menu, ve kterých není to samé. Jak se mám dozvědět, co mám hledat v horním a co v bočním menu? Nevím, to rozdělení mi příjde nešťastné. A když už máš drop-down menu, tak určitě jde udělat nějaké zvýrazňování zrovna vybrané položky v tom vyjetém menu.
Jinak obsah se koukám plní, barvy ač pestré, se celkem snáší (to je můj názor), nic, co by mě pohoršovalo tam taky není. A pokud jsou tam informace, které ostatní potřebují, tak je to prima počin.
Ještě jsem si všiml, že je to všechno html. Zkus do toho zamontovat trochu dynamiky, ne? To musí být děsná práce vkládat do každé stránky hlavičku a menu a tak, nebo je tam jiná finta a dělá se to dynamicky?
Ono v php je to fakt jednoduché, stačí použít include(), víc umět nemusíš...
To Thalia: Jo jo Veterán. atletika zmizela - dík za tip. Co se týče šířky, zatím nevím co s tím, ale až na to přijdu, tak se to určitě zlepší.

To Marek: Já myslím že ten, kdo se v atletice trochu orientuje, tak si na mých stránkách informace určitě najde. U drop-down menu odkazy určitě zvýraznim, jen jsem zapoměl připsat pář řádků do kódu.
Jo k tomu PHP. Už jsem konečně zjistil jak to udělat aby mi to fachalo, po móóóóc dlouhém tastování formou pokus omyl takže v blízké době to tam budu vkládat pomocí PHP. Možná že taky budu vkládat do stránky jen obsah, ale k tomu se asi jen tak brzo nedostanu.

Dík za tipy.
Jo ještě se chci zeptat jestli mi funguje ten status indikator u icq,
No ale ten zdroják? 2x tam je HTML a další podobný nesmysly.
No jo teď na to koukam, vložil jsem tam stránku přes PHP ale musim to ještě doladit.
Když vkládáš pomocí include(), tak musíš bez hlavy a paty, jen třeba:

<div>

bla bla bla

</div>
jo, jo už je to opravený, teď už by to mělo fachat, jen jsem musel přesunout ten Java script. Teď už je to ok.
Ale potřeboval bych zjistit, jestli funguje už ten ICQ Status Indikator.
ICQ status - vidím šedou kuličku na bílým pozadí.

Co se týče šířky a horizontálního scrollbaru, tak zkus divu #obsah dát nějakou menší šířku než width: 665px;
Mne se to osobne moc nelibi,ta hlavni (antukova)barva je proste divna,ale to je jenom muj nazor.
To Marek: Trochu jsem si pohrál s barvama v tom menu a už se to mění :-)

S tou velikostí nevim, trochu jsem to přeďělal ale když je delší obsah stránky a objeví se tam vertikální scrollbar tak se šířka stránky zvětší o šířku scrollbaru a je to zase .....
Napadlo mě, že to ještě zmenším ale pak bych potřeboval celou tu stránku nějak vycentrovat na střed. Zatím nevim.