Důležitý dotaz

Vytvořil jsem si adresu ale nevím jak nastavit index abych mohl na stránku normálně vstupovat.
Vytvořil jsem si v microsoft publisher svojí webovku a přes ftp jsem si ji nahral do meho admin (má nějak 18MB).Šlo by nějak nastavit abych mohl tu webovku vytvořenou v Publisheru nastavit jako index?
Ta stránka by se prostě měla jmenovat index.htm, index.html nebo index.php.

ALE! jestli má 18 MB JEDNA stránka, tak to snad ne... Stránku spíš než v Publisheru udělej aspoň ve FrontPage, ten je k tomu aspoň určený...

jinak www.jakpsatweb.cz
díky ale publisher je k tomu taky určený
ale jestli má jedna stránka 18MB, tak ti tam stejně IMHO nikdo chodit nebude, protože nebude čekat, až se mu to stáhne... S tou velikostí fakt něco udělěj.
- díky ale publisher je k tomu taky určený -

Sama firma MS uvádí, že MS Publisher je určen primárně pro tvorbu bulletinů, brožur, či letáků, tedy tiskovin. Tvůj omyl je způsoben dodatkem této firmy, že program je kompatibilní s formátem html, což má zamaskovat, že normální stránky s ním běžný uživatel mevytvoří. Neviděli jsme tu nic jiného, než soubory o desítkách tisíc řádků zdroje, na jakých se normálně pracuje řádově s desítkami až dvěmi stovkami.
18 MB na modemu to je, eee to je při bezproblémovém provozu rovná hodina a bezbroblémový provoz je fikce. Nikdo nebude čekat hodinu... Na ryhlém drátě (0.5MB/s) je to minimálně půl minuty, a to je u takhle rozmlsaných lidí taky hrozně moc, GPRS je to přepočítáno 540 Kč. Další technologie rozebírat nebudu. Navíc jsem si přečetl, jak to vypadá s velikostí a ani se tam nepodívám, nevím o čem ten web je, není to škoda?
Ten Publisher je ale na pěkný hov...
Musim se líp naučit html jazyk :-)
Nevíte kde stáhnu FrontPage v office 2003 není
FP je součástí woken ;-)
FP není v MS Office? To je nějaký divný... vždycky jsem myslela že tam je... Mám Office 2000 a tam je určitě.
Trpajzlík: To bych neřek'. FP je součástí Office. Součástí Retrosoft Windows (tm) (r) (c) je pouze FP Express.
to sem si taky myslel že tam je a pak sem to prohlíd a v office 2003 neni
Elis: Já bych řekl, že FP je součástí Office. Ale těžko říct, oni ty ofisy v microsoftu vydávají v různých edicích, v některé třeba fakt není.


Mmchdm, je vůbec v XPéčkách ještě FP Express?
tak jde někde stáhnout?
já sem koukal na všechny edice a v žádný 2003 neni
já jsem měl xpéčka a ani nevim jestli tam byl
No, já mám v práci Office 2003 Small Business Edition nebo tak nějak a FP v něm fakt není. Jenom MS Publisher. OMG! To je zvrácenost.
to je teda pořádná sra...,když tam nemaj ani FP
aha, tak to je pro me prekvapujici... stahnout se snad da, kdyz vygooglis "frontpage download", urcite neco najdes...
hanyZ: no jo, tak nějak jsem to myslel FP expres ;-) na běžný věci to bohatě stačí
aha tak jsem to vyřešil právě jsme si přečetl že FP neni součástí žádné sady off2003
Frontpage je od office XP samostatný produkt a distribuuje se samostatně.
Frontpage je od office XP samostatný produkt a distribuuje se samostatně.
Teda abyste tomu rozuměli, v XP ještě je a pak už ne.
fp express je v ie 5.a_neco... da se normalne vytahnout z tech *.cabu treba winzipem a ie se vubec nemusi instalovat. a v ceskym ie je cesky fpe ;-)
Nevim o cem to zde mluvite za blbosti:
1) Frontpage je samostatny soft
2) Stahnout ho pomoci google je pekna pic*vina, ponevadz by ten dotycny, ktery by to nasdilel mel: a)pruser b) smazany ucet
no a konecne za
3) Veskery software, filmy, audio, atd. s autorskymi pravy se daji stahnout, ale ne jinak, nez pres klienta.Jsou to klienti pro DC(direct connect), bittorent, KaZaa, atd.Chce si to vychytat co zrovna chcete stahnout a kterou sit chcete vyuzit, ale ceske veci jsou zezasady na siti direct connect.Pokud chce tedy nekdo FP v CZ, tak tam.
Na http://www.tondys.wz.cz/clankyanazory.html mam clanek "Direct connect" a tam jsou vsechny potrebne informace.