pomoc

Prosím poradte jak nahrát stránky vytvořeny v Publisheru na veb
Na veb? To je nějaký nový druh media?
1.) Žádný "veb" zřejmě neexistuje
2.) Je to totiž web :-)
3.) Stránky vytvořené v Publisheru bych na web ani nenahrával
Kdo chce kam, pomozme mu tam....
Umístění stránek na web viz http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#3

P.S. Když už Microsoft, tak použij aspoň FrontPage, který je ke tvorbě stránek aspoň "určený".
<noflame>
Když Microsoft, tak Notepad ;-)
</noflame>
<noflame>Když FrontPage, tak 1stPage</noflame>
Kdyz pocitac, tak dva dratky, a cele to nakodit spojovanim a rozpojovanim dratku.....
To je ono! :-D
A vubec, na co počítač, mám do doma napsané a nakreslené na papíru, přijďte se podívat. (-;
prosím abyste zprovoznily stránku turboseznam.kvalitne.cz
ad vojtěch: jako že abysme si na ní něco DALY? holky helpnete mně? :-)

PS: máš-li problém se stránkami, založ si nový thread, a to nejlépe v sekci Podpora.
Publisher? Co je to kurva za sračku? :-D
To je podobna sracka jak weby, co jim pulka odkazu vedou do toho sameho okna a druha do noveho.... Ne, nic ve zlem.... ale "kurva" se nerika (nepise).
Soucast MS Office - editor pro pripravu tiskovin - letaky, buletiny, plakaty .....
Deklarovan firmou jako plne kompatibilni s HTML.
Vy jste divni, to ze kod obsahuje plno doplnujicich informaci v jinych xlns, nebo jak to je, neznamena, ze to neni ok, navic je to pouzitelne nenen jako html stranka, ale pak se to treba spravne zobrazi i v excelu. Nekdo to tak proste potrebuje....
desetitisice radku kodu (nekolik MB), jak jsme tu nekolikrat videli?
No jo, kdyz to nekdo neumi, tak co ma delat. Heh.
On cely balik MS Office vyzaduje urcitou kazen pri formatovaní dokumentu. Me se osvedcilo: napsat obsah, pak formatovat blok po bloku, pak upravy detailu, VYUZIVAT KROKKY ZPET a pod. Jakmile zacnes neco jiz formatovaneho bezhlave strkat mysi někam jinam, je z toho MBajtova kalamita.
Kdyz uz se stane, ze se utopis, je lepsi otevrit novy dokument, zacit znovu a ze stareho brat jen obsah bez formatu.
for Marek z Markova: mě do novýho okna vede fórum a guestbook mám pro to svoje důvody
opox, já ti je nechci brát, jenom je to malinko matoucí. Jsem si vzpomněl, na několika webech jsem viděl, že odkazy, které otvírají nové okno jsou nějak poznačené (měli u sebe např na konci takový malinký obrázek se šipečnou do malinkého čtverečku), takže bylo (skoro) jasné, že se otevře nové okno. To by možná stálo za to, když už se chystáš předělat to menu...