Kritika mojej stránky

Prosím všetkých ktorý radi niečo kritizujú aby mi okritizovali moju stránku http://www.jethro-tull.wz.cz. diki
Wuf. Chvilku jsem musel hledat, jak se z uvodni stranky nekam dostat, dej klidne odkaz i na ten obrazek.
Divam se na to v Mozille, cele se mi to jevi takove rozsypane, ne to ze ty okynecka lezou z celku ale je to takove divne, tam trci kousek jakehosi prouzku, tam trci neco jineho... Koukam v IE to vypada dobre.
V levem dolnim ramecku pod blikajicim cimsi je videt kus kodu, to asi neni ono.
ikonky vpravo to cele kazi (je to cele do seda a ikonky jdou kazdy pes jina ves, navic se hybou a zbytecne upoutavaji pozornost). Radeji je dej na nejakou stranku odkazu.

Ty trcici ramecky to trochu rozhazuji, mozna by stacilo, kdyby byly stejne siroke ty pod sebou.

Dost ulet je delat scrolovaci vnitrek v necem co se scroluje jako celek, to mi prijde velmi nepohodlne a pri skrolovani je to takove podivne.

Kdyz se to ucese, tak by to mohlo vypadat dost dobre. Docela si to dokazu predstavit.

Proklikaval jsem to jenom chvilku a vypada to ze po obsahove strance je to hodne dobre. Tuliky mam rad.

P.S.
ve slovenstine muze byt po "k" mekke i? U nas ne, akorat u cizich slov. Pouc me. Nebo nejaky prima link, jako nas pravidla.cz
u nas moze byt po k makke i ked ide o mnozne cislo napr: aký chlapec ale akí chlapci
Přesně, akí chlapci jako mladí chlapci. U nás je měkké "i" po "k" nemyslitelné, proto "k" změkčíme na "c".