Používat rámy?

Co si mylíte: měly by se rámy používat, nebo je to už zastaralé, třeba jako tabulky?
Nepoužívat. Rámy v layoutu jsou zastaralejší než tabulky.
Říká se že sou zastaralý, no ale já je u některých svých stránek používám, pokud se nechci srát s nějakejma tabulkama.
Hodi se pro narocnou, treba grafickou, exhibici, ktera se nacte jen jednou a pak je mozne rychle nacitat treba text jen v jednom ramu.
opox, delej si to jak chces, ale pouzivej mirnejsi vyrazy, tady jsou sami slusni lidi, hrozne nerad bych se nejak nakazil takovymi vyrazy...
IMHO ramy jsou az na bluebordi prispulky nebo nejake chaty (povidacky) zbytecne i na graficke exhibice.
Grafická exhibice se ti uloží do kaše
Ja uz ramy taky nepouzivam - naucil jsem se male obrazky, ale kdyby se k nim nektere preflashovane superweby, jako napr. animal.discovery.com, vratily, usetrily by modemarum dost korunek.
Marek z Markova: seš ňákej moc slušnej...

Jeden kámoš mi kritizuje moje weby když je mám udělaný s rámcema, že to prostě stojí za.... teď nemůřu říct za co aby se Marek z Markova nenakazil srostým výrazem..... tak jsem svůj osobní web udělal tabulkou a možná je to lepší, má to prostě svoje výhody i nevýhody.
opox, moc slušnej je nějaká chyba?
Jinak, děkuji za výměnu ee slova za .... moc mi to pomohlo. (-;

Ono s těma rámcema to tu bylo mockrát probírané. Tak pohledej, někde na jakpsatweb je o tom taky celkem pěkně popovídané.
Prostě, když to nevadí, těm, co to čtou, tak si to dělej jak uznáš za vhodné. Problém je, že chceš, aby to četli lidi tady z toho fóra a těm se to nelíbí. (-;
Takže řešení je:
a) nezveřejňuj své stránky tady
b) předělat to tak, aby se to lidem tady líbilo. (-;
c) nedělat stránky vůbec a kreslit si to doma na papír

Já začínám používat variantu c. o-: