TOHLE FÓRUM...

Už na několika stránkách jsem viděl stejný fórum jako je tady na webzdarma. Je freeware, nebo to jsou zloději? Kde by se dalo sehnat?
je free, kde se da sehnat nevim
tušim http://phorum.org
<HTML>je to kradeny, uz jsi volal BSA?</HTML>
2Honza: fakt myslíš, že když něco není freeware, je jediná možnost, jak to získat, to ukradnout?
Já nemyslel, že webzdarma jsou zloději.. spíš ti co to měli na stránkách!
honza: Ja ho mam taky. Takze jsem zlodej. CALL-BSA-NO-COPYS :-(
Já takovýhle podobný fórum mám taky na svý stránce, je to asi jedno z nejlepších a nejpoužívanějších diskuzních fór :-)
omlouvám se, jestli to vyznělo, jako že vás nazývám zloději, já potřeboval vědět, jestli se dá někde sehnat, nebo to jsou kopie.
tak to máš napsat rovnou :-)
možná... :(
a co www.bluebord.cz ?
nemá fórum ale návštěvní knihu
a pak anketu, chatboard a další kravinky co jsou celkem užitečný
>Já takovýhle podobný fórum mám taky na svý stránce, je to asi jedno z nejlepších a nejpoužívanějších diskuzních fór :-)

S tím nesouhlasím, mi tohle fórum nevyhovuje vůbec, i když se snažím už pěkně dlouho si něj zvyknout. A neviděl jsem ho nikde jinde než na WZ, takže nevím jak to je s tím "jedno z nejpoužívanějších".

Co takhle phpBB2 fórum (www.phpbb.com)? To je velice často používáno (ačkoliv často vypadá úplně jinak díky možnosti 100procentní skinovatelnosti).
A navíc je mnohem přehlednější než toho fórum, má více funkcí .....

Opravdu je podle mě (osobní názor) škoda, že na wz není fórum jiné. Na to jak moc je fórum na wz využíváno by si podle mě zasloužilo něco většího.
<HTML>Tahle verze je sice velmi stara, ale take dobra.
phorum se vyuziva zejmena na serverech s technickym zamerenim pro svou prehlednost a snad i zamereni pro tento typ diskuzi... na builderu si to jinak predstavit nedokazu</HTML>
http://webspot.wz.cz ;-)
co se ti na tomto fóru nelíbí? Mě příjde docela pěkné a vymakané... teď jdu ozkoušet ty odkazy tak uvidim...
ten webspot nevypadá vůbec špatně... vzhledem k tomu, že s phpkem toho zas až tolik neumim, tak se mi docela líbí, ale ještě uvidim... nelíbí se mi tam ta reklama