Problémy s tvořením stránake ve FronPagi

Někdo si prostě neví rady s fronPagem.To je normální.Zkuste se s ostatníma poradit
Potřebuju poradit.Jak udělam aby se stránka zobrazovala postupně a ne celá najednou.Díky Chakotay
Jak celá najednou? Takový problém je jen u tabulkového layoutu, že se tabulka načte celá a pak se teprve zobrazí komplet. ale žádnou tabulku jsem na tvých stránkách nenašel. Trochu zprzněný span (inu frontpage) jinak nic co by se nenačítalo postupně. Mě se to teda postupně načítá. Nebo pak nechápu jak myslíš postupně. Prosim tě přečti si nejdřív něco o tvorbě www (třeba jakpsatweb.cz a pak něco dělej. Je to strašný. pozastav se nad tim jaký barvy používáš a jestli je to vůbec čitelný, podle mě ne. No co bych dál povídal. Nauč se pořádně html a css a na frontpage zapomeň. To je nejlepší řešení a to ti poradí každý,
a taky trochu optimalizuj obrázka hlavně ty na pozadí jinak pak není čitelný ten text než se to načte. Když už obrázek na pozadí tak co nejmenší
Časově řízené akce se dají dělat přes JavaScript, nebo v Macromedia objektech. Jinak, kdo má rychlé připojení, žádnou postupnost neuvidí.