Kritika elementweb.wz.cz

Tak jsem se rozhodl sesmolit svoje prozatím skromné portfolio a taky vyzkoušet, co se dá udělat ve Photoshopu.

Zde je výsledek: http://elementweb.wz.cz

Kritizujte jen design a úvodní stránku, obsah těch ostatních sekcí je jen provizorní, takže ho berte s rezervou.
Já myslím, že od tebe se nedá čekat špatnejch stránek. Zkrátka, kdo umí ten umí. Fakt moc hezký.
Akorát mně přijde, že se to trochu dýl načítá.

Petr
Co k tomu říct? Snad nic. Skvělý desing, který se jen tak někde nevidí. Ta koláž udělaná jako reliéf na béžovém pozadí je skvěle provedena. Nijak neomezuje čitelnost textu. Menu je pěkné a decentní. Vše do sebe graficky zapadá. A to jak přechody mezi barvami tak ani menu nenarušue celkový dojem. Snad by to mohlo vypadat lépe kdyby to bylo zavronáno na střed. Ale to jen malý detail.
A souhlasím s Petrem Bláhou. To načítání! Hodil by se tam nějaký malý ukazatel stavu načítání na tu uvítací stránku.

by Sargas

P.S.- tady si berte příklad vy, kteří chcete dělat web za prachy.
Dík.
To načítání jeholt na úkor obrázků. Ještě jsem je o něco ztenčil.

Sargas: Co máš namysli zarovnat na střed?
Garofano:

Když se mrkneš na mojí, přijde ti, že je hlavička stránky dělaná jen v GIFu?
Ten IMHO zabere míň dat než JPG. I když u tebe by to asi přímo nešlo.

Petr
Garofano:

Sargas asi myslel, že v IE je to víc doleva a ve FF je to v centru. Já na to koukal v obojím.
IMHO gif zabere míň, jenom když je tam použito málo barev, včetně odstínů. Používám ho, ale tady to myslim nepůjde.

Jinak v IE to mam taky na středu, no ještě to prostuduju.
nez se to nacte, vidim (teda nevidim) cernej text na cernym pozadi - chyba
tlacitka - kdyz je nemam v chachi, tak na ne najedu a ony zmizej - chyba
ale pozor, koukam, ze to neprezije zvetseni pisma!
jinak super
Tonik:
Tlačítka OK.
Černej text OK.

Zvětšení písma jsem ještě nikdy neřešil a tudíž nevim.
Moc hezký,fakt,že jo
Opravdu to vypadá pěkně ;o)
Jenom tam je problémek, že odkazy v úvodu mě hážou na první stránku, protože tam je index.php :o)
Nojo, díky toho jsme si nevšim, už jsem to opravil.
> tlacitka - kdyz je nemam v chachi, tak na ne najedu a ony zmizej - chyba

tenhle problem mam taky! http://pes.rjwebdesign.net micky v MENU ...

mam to delany jako div s backgroundem kterej menim pri akci hover. Pres JS to nechci delat a na Pixyho preload rollovery nexci ted zkoumat. Ma nekdo jinej napad?
Dyť ten pixyho ten je jednoduchej... jenom tam přidáš

background-position: -157px 0;

.. a ono se to posune ;-)
Stránky jsou moc hezký, nemám co bych vytkla. A IMHO ten Pixyho fígl stojí za nastudování, je fakt k nezaplacení.