Jemná kritika?

Kapku jsem se zasnažil a vyrobil tohle http://rada.borec.cz
Mrkne se na to někdo a vyjádří svůj názor (tedy o technických záležitostech)?
Thx, Non_E
Čas a datum jednotlivých příspěvků na úvodní stránce se mi zdá moc namáčknutý k textu příspěvku, když tak aspoň odlišit barvou/velikostí písma. Pokud je v textu pod datem háček nad velkým písmenem, zasahuje dokonce do data.
Levý panel s odkazy se mi zdá moc prázdný, takže nevidím jako dobrý nápad to, že některé odkazy otevírají pop-up menu. Raději bych dal všechny odkazy pod sebe.
Jinak design jednoduchý a docela příjemný. Zdroják pěkný ;-)

Jo ale mi osobně se vůbec nelíbí tahle slátanina: Squelýho silvestra (mimochodem Silvestr je s velkým S).
No je to celkom v pohode, ale mám pár otázočiek:
(Opera 7.52)
prečo je hover efekt v menu oranžový na tmavohnedom pozadí ? Zle sa to číta (tu by mali byť farby kontrastné a nie príbuzné) a kombinácia tmavohnedej a tmavomodrého boldu je OK (tak ako Home).

No <script type="text/javascript" src="/modules/onload.js"></script> toto komentovať nebudem, opera to menu zvláda cez CSS.

A niekto by tiež mohol povedať, že máš príliš málo meta tagov (ale sú ľudia, ktorí chcú byť skytí pred vyhľadávačmi)

No a IMHO 2k4 je 2400 (aspoň podľa niektorích technických noriem)

No a ešte raz ktomu design-u, IMHO by sa hodilo nejako podobne ako pätu oddeliť aj hlavičku (graficky, nie mechanicky)

inak som na titulke nenašiel žiadnu chybu (stylesheet sa mi rozpitvávať nechce, ale asi budem je sa čo priučiť) a natých ďaľších tiež nie (nie som expert)
squelý dle vzoru "Pilsner Urquell" :-) Mě se to docela líbí a používám to. "s" opravím.

Data (jako datum) jsem kapku odsunul. Jestli to dělá pořád, napište někdo prohlížeč a rozlišení a mrknu se na to.

V levém sloupci časem něco přibyde, nechtěl jsem to ale plnit nedodělky.

Onload.js je tam i kvůli popup obrázkům, ale jinak pro MSIE. Lepší než rvát js do html kódu.

ad. 2k4: Ještě že nejsem technik :-) viz. "squelý"

a:hover v menu změním, nevšiml jsem si, měl jsem to už "a:visited" :-(
Podotýkám, že stránku prohlížím v IE 5.0:

Design se mi celkem líbí, ALE:

1) Levý menu - chci na něj najet a celá tabulka skáče nahoru nebo dolů - šance kliknout na odkaz je 1 : 1 000 000

2) Uprostřed stránky (vzato vertikálně) je šedej div a v něm reklama překrývající veškerej text.

Nevím jak to vypadá v IE6.0. Připadá mi, že je to opět optimalizovaný pro Gecko a na IE se zapomíná.
> šance kliknout na odkaz je 1 : 1 000 000
...to znamená, že to určitě musí vyjít. viz. Pratchett ;-)
2 Freya:
... alebo viz Blbý a Blbější (á, mám šanci!)
no neni to spatny.. ale zas tam nemas meta keywords atd = CHYBA = mala navstevnost z googlu. nevim me se podarilo kliknou na pokazdy. asi mas retardni prohlizec :)))
2 Petr Bláha: Díky za tvůj postřeh. Testoval jsem v Opeře, Gecku i IE6. IE5 nemám k dispozici... S tím obdélníkem už možnou chybu vidím, u menu to udělám asi nějakým odstřihnutím od js - jestli to pomůže. Nebo budu věřit Freye :-)
2 skaff: Keywords je hezká věc, ale chtěl bych to udělat nějak obecně a to zatím nějak nevím jak (aby to mělo smysl). Jinak to tam ale fakt zatím chybí :-(