poruseni podminek!?

mozna to bude vypadat blbe ale raci se zeptam nez aby mi nekdo zrusil web pro porusovani podminek.
kdyz si vytvorim nejakej vlastni softwer a budu si to chtit umistit na pages
bude to poruseni podminek nebo ne aby to nejakej (chytrej robot nepovazoval za warez
no co ti mam na to rict ? ;-)
je tady na to robot, neni moc chytry, o umelou inteligenci jsem se nesnazil, takze ten robot se nepousti na tenky led
vic se k tomu vyjadrovat nebudu, nebylo by to ku prospechu veci ;-)

jen tak pro zajimavost:
mysql> select count(*) from users;
+----------+
| count(*) |
+----------+
| 56691 |
+----------+
1 row in set (0.00 sec)

[root@zeus /root]# wc -l smazano
17637 smazano
>>jen tak pro zajimavost:
mysql> select count(*) from users;
+----------+
| count(*) |
+----------+
| 56691 |
+----------+
1 row in set (0.00 sec)

[root@zeus /root]# wc -l smazano
17637 smazano

ech tak to mi hlava nebere
(ja jsem to pochopil asi takto muzu to skusit a bud mi bude web smazan nebo ne)
to admin
upresneni prvni otazky budes povazovat vlastni sw za warez?
> (ja jsem to pochopil asi takto muzu to skusit a bud mi bude web smazan nebo ne)

to jsem teda nechtel rict ;-)
kdyz uz je tu "diskuse" na toto tema, hodil jsem sem cislo - porovnani - poctu uzivatelu a poctu smazanych uzivatelu (s tim, ze nekteri byly smazani nekolikrat), je tedy doufam zrejme, ze nesedim cely den u freewebu a nemazu ucty ;-)

> budes povazovat vlastni sw za warez?

aha, chces definici toho slova ? pro me to je nelegalni obsah porusujici autorska prava ... s tim, ze premyslim, ze by tam patrili i cracky ... jako sw, jehoz pouzitim porusujes autorska prava
> budes povazovat vlastni sw za warez?
ne to nechci spis sem se mnel zeptat asi takto : co (ne)povazujes ty za warez a kdo o tom co je co neni warez rozhoduje prece je nemozne kontrolovat 56691 uctu soubor po souboru (*.rar... *.exe ....) a rozhodovat to je a to neni warez .....
Přidám se k diskuzi. Taky by mě zajímalo, co je bráno za warez a co ne. Já na svých stránkách šířim software volně jako freeware (nic z toho nemám) a kdyby mi to měl někdo smazat, že je to jako warez, tak by mi to připadalo hodně nefér.

Tím, že šířím svůj software pro lidi jen tak, přece nemůžu porušovat žádná pravidla. To přece není žádný nelegální software.
Zdenek:
> prece je nemozne kontrolovat 56691 uctu soubor po souboru
Jasne ze ne, taky to nikdo nedela. Psal jsem to uz vickrat, ze resime prioritne ty uzivatele, kteri nejvice zatezuji sit a server.

Tom:
> To přece není žádný nelegální software.
jiste ze ne, nemas se ceho obavat
snad jsem to nepsal nejasne ?
Jsou sice dvě hodiny ráno a hlava mi to už nebere, ale musím říct, že někdy se admin krásně vyjadřuje v hádankách :-)
No, hlavně že se to vyřešilo ;-)
Mno, ja bych cracky nevim zda by se dali zaradit jako warez, nelegalni urcite, ale warez? Ale stejne na takovy maly weby nikdo nechodi, vsichni jdou na nejvetsi vyhledavace cracku na svete, takze neni co resit...
V hadankach ??? ... nekdy mi prijde, ze by se tu mel jako standardni jazyk pouzivat jazyk Teletubbies ;~)

Radek
Teletubies, to je nářez^_^
to jsem se teda neco dozvedel ...;-)

je cas udelat papa...