prosím o kritiku

Můžete mi prosím někdo skritizovat stránku. Je na adrese csps.wz.cz Děkuju
Je vidět začátečnickou práci. Když kliknu na Epizody, pak se mi objeví Epizedy, ale to je detail. Rozhodně by chtělo se naučit CSS a dát odkazům jinou barvu, neboť jako defaultní windowsácká modrá z fialovou se moc na to černý pozadí nehodí. Chce se to učit a učit. Jestli to je tvůj první pokus, určitě to ujde, já byl na tom ještě hůř.

www.jakpsatweb.cz

Petr
To písmo by mohlo být bezpatkové (např. Arial) - vypadalo by to líp.

Zlikvidovat jezdící text - velmi důležité! Jezdící text je mokvajícím vředem na tváři webu.

Místo "Vítejte v akademii slečny Krákavé" by stačilo "Akademie slečny Krákavé". Je to údernější. Čím míň se na stránce vyskytuje slovo "vítejte", tím líp.

K čemu jsou dvě blueboardovské knihy (Návštěvní kniha / Kotelnický klub)? Čím jednotnější, tím přehlednější :-)

Ten levý navigační sloupec bych dala na všechny podstránky. Taky by nebylo od věci mít všude to logo (http://csps.wz.cz/erb.bmp). A ještě lepší by bylo, kdyby to logo ze všech podstránek bylo odkazem na hlavní stránku.

Ve volném čase doporučuju naučit se CSS a zkusit si moderní sémantické HTML. Je to pohodlnější a lepší.
Nejsem zadnej prebornik ve tvorbe stranek. Ale na tvejch sem jich par fakt nasel.
-napriklad to menu by fakt melo byt videt ve vsech podtrsnkach(ta tvoje je tim padem docela neprehledna)
-chce to obsahove pridat
-hlavne zabrouzdat do toho CSS(vzdyt nemusis byt zadny borec a dokazes doslova DIVi)
-jeste u CSS --->zemer se treba na poziciovani pomoci DIVu(beztabulkovy layout)
- a hlavne doladit kontrasty byrev--viz:
http://pristupnost.nawebu.cz/texty/pravidla-standardy.php?full
daj ten beziaci text do andela neda sa to citat...menu neprehladne stanka bez stylu prerobit :)
Nevím zda stránky jsou dost přehledné a kvalitní. Potřebuji seriózní kritiku. Stránky vznikly 1.1.2005 a tak jsou teprve chvíli na světě. Mám zájem se pořád zdokonalovat. Prosím nešetřte kritikou Děkuji.
Daniel > dvě věci...

1) Jesli si chceš nechat skritizovat stránku, tak si založ vlastní thred
2) Tvoje stránky nejsou úplně nejhorší... něco v nich je... ale kopnout pěstí do oka je skoro stejný... a navíc ještě ve Front Pagy...

3) Jesli chceš seriózní kritiku, tak di jinam.... --;)
no kritizujte tohle...:)
www.dragonspower.wz.cz