Reklama na Slovensku

Tak jsem se zaregistroval do několika SLOVENSKÝCH katalogů a ani jeden mě tam nezařadil...
To si nelze udělat reklamu ani u našich zahraničních sousedů?
Pravdepodobne musíš počkať max. 1 týždeň, kým to checknú.
nevim cesli teda aspon seznam akceptoval jenom cesky stranky ktery se tykaj ceska... mozn a sou slovaci tolerantnejsi
Seznam akceptoval aj moje dve slovenské stránky. :)
No, já bych byl spiíš rád, že tě tam nezařadili, jelikoš za takový stránky bych se opravdu styděl!
Damiáne, shlédnul jsem i tvoje stránky a ty taky nejsou žádný zázrak tak tady moc nemmmachruj..Ale stejně dík za názor...
Vy jste to asi špatně pochopili...
Chci mít ČESKÝ STRÁNKY na SLOVENSKÝCH katalozích!
Kristýnek >> Zopakujem sa: Keď pridávaš stránky do katalogu pozri si minimálny čas za koľko to pridajú. Nemôže to tam byť hneď, oni najprv skontrolujú či to spĺňa kritéria.
Já vím, ale už to je 20 dní....
krystýno uvedom si ze damianovi je 13.... v kolika si delal ty svuj prvni web ha? ve trinacti sis hral s plysovym medvidkem a poslouchal karmu.... teda zrovna web o karme. To si snad ani nezaslouzej ne? sorry asi sem nakej jedovatej ale sem ortodoxni hiphop clovek a moje citlivy ouska nesnesou nic jinyho :))) a uz vubec ne karmu.... vim o nich naky malo pomalo jesli to sou oni :)) PEACE
Nnno, skúsme si to zdôvodniť takto:

Seznam = Zoznam
Naj.sk = Navrcholu ... atď

... sú katalógy, a je ich väčšina, ktoré nie sú možno ani tak slovenské, alebo české, sú to stránky, ktoré patria k tej istej sieti katalógov na národnej úrovni... Treba si pri pokuse o registráciu pozrieť, či katalóg nie je prevádzkovaným aj na českom webe, možno nie vždy pod tým istým menom.

Prečo sa stane, že český katalóg zaregistruje slovenskú stránku?
Môžem sa mýliť, ale je to možno aj preto, že tá stránka má českú doménu, napríklad: wz.cz

Tak ma napadá, že toto by mohol byť dôvod, prečo neviem svoje stránky registrovať v slovenskom Centrume...