pocitadlo

mohol by mi niekto napisat script na pocitaldlo?
dakujem:)
Ty jsi lol, zadej si do vyhledávače "počítadlo" a vyhodí ti to milión odkazů na free-počítací služby a sto tisíc hotových skriptů či návodů na jejich výrobu.
A nebo jsi vem knížku PHP od koska a tam je jak si můžeš udělat svoje.
A NEBO SE NA TO VYKAŠLAT... :)
NE, (...) DOPORUČUJU WWW.TOPLIST.CZ
a ještě...
>>!Zapnite si prosím zvuk pred vstupom na hlavnú stránku!

Proč? Mě tam stejně nic nehraje.... a i kdyby hrálo, tak to tim spíš vypnu...
no neviem preco ti nejde zvuk. sorry mne ide:) a fakt by mi nikto nefelfol pocitadlo?
TOTO JE STAŽENO Z PC SVĚTA:



PHP: Jednoduché počítadlo přístupů

počet názorů: 4 poslední: 06.04.2002 13:36:06 číst názory přidat názor vytisknout

Velice jednoduché počítadlo využívající zápisu do datového souboru

Počítadlo se do stránky vkládá jako obyčejný text, který lze formátovat. Funkce si do souboru zapisuje hodnotu a při každém novém přístupu se číslo zvětší o jedna.

Do stránky, ve které chcete zobrazovat a počítat přístupy, musíte vložit následující kód:

<?require "pocitadlo.php";?>

Stránka, do které se vloží předchozí kód, musí být samozřejmě uložena s příponou .php.

Soubor pocitadlo.php bude vypadat následovně:

<?
$jmenoSouboru = StrTR($GLOBALS["PHP_SELF"], "./\\", "___");
$prvnicast = "pristupy_";
$treticast = ".dat";
$filename = $prvnicast.$jmenoSouboru.$treticast;

if (File_Exists($filename)): //Zjistí zda existuje datový soubor
$fp = FOpen($filename, "r+"); //Soubor existuje - otevře se
$pristupy = FGetS($fp,10) + 1; //Počet přístupů se zvětší o jeden
Rewind($fp);
else:
$fp = FOpen($filename, "w"); //Vytvoří se nový soubor
$pristupy = 1; //Zapíše se počáteční stav
endif;

FPutS($fp, $pristupy);
FClose($fp);
echo $pristupy; //Vypíše se počet přístupů
?>

Do proměnné $jmenoSouboru se uloží název souboru, ze kterého přišel požadavek pomocí příkazu require. Tento název se pak sloučí se slovem pristupy_ a příponou .dat. Výsledný název souboru se pak uloží do kořenového adresáře, ve kterém je soubor s příkazem require umístěn. Výslednému souboru pak musíte nastavit práva pro práci se souborem. Nastavení je nejlepší provést nějakým FTP manažerem, např. Windows Commanderem. Ve Windows Commanderu si označíte vytvořený soubor a v nabídce Soubor zvolíte Změna atributů. Zde už práva nastavíte zaškrtnutím jednotlivých políček.
A az se bude pocitadlo samovolne nulovat, nezapomente na to vytvorit thread :-)

Jen prevetivne dodam, ze by bylo dobre dodat flock()
Se vybodni na rady z PC Světa a dej si zdarma registraci na free počítadla, máš to i se statistikou odku ti tam každej leze a přes co, ale není tam proč :-)