skaff.wz.cz

potrebuju vedet jak to vypada.... z vasseho pohledu. je to muj premierovej web tim myslim uplne prvni... tome a hanyz neroztrhejte me zaziva :))))
No, líbí se mi spíše oldschool verze. Hezké flashe. A grafika a barevné sladění je taky docela vkusné. Kdyby se ti to povedlo složit do nějakého použitelnějšího layoutu, zapojit do hry cssko, tak by to bylo dost fajn.

Na hlubší rozbory jsem dneska příliš přetažený.
Ne neboj tvůj web je pěkný (v jednoduchosti je síla), zvlášť ty animace se opravdu povedly.
Chtělo by to možná opravdu zapojit CSS, ale když to vypadá slušně i bez toho, lepší než škaredý web v CSS.
Jo a trochu mi chybí nějaká navigace, člověk je odkázaný na zpět tlačítko prohlížeče.

Mimochodem ty víš co, že jo?
(rok 105 a JS) ;-)
Ještě malinké postřehy / tipy na vylepšení:
Almanach - máš tam chybu hned v nadpisu - jevů nikoliv jevú.
A taky mi u toho almanachu trochu připadá nešťastné to, že texty jsou přes celou obrazovku (do šířky), nějak to nevypadá dobře.
Ostatně tak to máš všude, např. v THC je docela dlouhý odstavec textu a špatně se to čte, protože řádky jsou hóódně dlouhé (mám 19" monitor). U tak dlouhých řádků má člověk problém najít začátek dalšího řádku, proto se třeba noviny píší ve sloupcích...
počuj skaff, poradil by som ti použiť pri obrázkoch alty, alebo kombináciu obrázku na pozadí a naformátovaný text (v popredí obrázka), lebo ľudia ako ja (GPRS=vypnuté obrázky) sa už z druhej stránky nepohnú (old school).

inak je to trocha lepšie ako môj premiérový web (NAL)
Mě naopak ta animace v horním rámu dost prudí. Po jednom přejetí by mohla zastavit. Mimochodem, proč po kliknutí na ni jsem odkázán na http://www.mix-fx.com/ ?
Mě ty animace teda spíš taky deptaj... odváděj strašně pozornost od obsahu, kterej jsem tam jen tak mimochodem hledal asi dvě a kousek minuty...
ooo to sem necekal diik... zkusim to hodit do CSS.... jo a ta navigace na oldschoolu, prave kvuli ni sem delal tu novejsi verzi s framama.. :)) ale potesili ste me lidi mam radost... fakt
Já byl tedy předtím jenom na tý oldschool, ale ta newschol je ještě horší... ne, tak je hrozná jenom ve firefoxu... v IE to celkem de, ale myslim, že ta animace není na logo nejlepší...



<p>Tohle sou rámce, tvůj prohlížeč to ale neumí takže si stáhni
Mozillu nebo Operu nebo Firefox a nepoužívej tohle</p>

... ale todle je oryginální ;)
zbytečně moc místa nahoře na ten nadpis skaff a odsazení textu ze zhora v hlavním rámci je taky moc velké...
jo to je podle rozliseni..... kdyz ma nekdo 800x600 tak tam zas skoro nic neni