stáhnutí HTML

Ahoj lidi, mohli byste mi pomoci? Situace je asi takováhle:
Mám stránky (http://www.mh-ref.wz.cz), na který jsem nahrál nějaký soubory. A rád bych si ty soubory stáhnulznovu do PC, ale nevim jak. Vím,že stránky se daj stáhnout v nabídce SOUBOR a ULOŽIT JAKO... , ale mám pocit,že to je něco jinýho. Potřebuju to stáhnout tak, abych to mohl upravit, a znovu tohodit na net.

Jo taky mm menší problém s vymazáním pár html. Nahrál jsem do správce souborů a nejdou smazat,ani přejmenovat,Co s tim?

Budu moc rád,když mi někdo poradí. Díky předem.
PS: Napište mi něco, i když třeba nevíte. Ať vim,že to tu neni na nic.
Mno nejlepší asi bude, když si stáhneš nákej FTP program... např SmartFTP ... je jich hodně, ale Smart je jedinej u kterýho znám název ;-)
Stáhnutelnou verzi vytvoř tím, že si tu nestáhutelnou zazipuješ. A rozhodně něvěř meca.
Lepší bude na FTP Windows nebo Total Commander. Nainstaluj ho, pokud nemáš a potom mrkni na:

http://www.webzdarma.cz/navod/ftp/
Agent 007 >> Hele, zaprvé, už mě nebaví se s tebou hádat... ještě když mam pravdu ;-) ... a za druhý...

V češtině je takovej divnej zvyk skloňovat... nezní ti to trochu blbě? "A rozhodně něvěř meca." ... no nic...
meca, Agent 077 > mám pocit, že opravdu lépe pochopil dotaz meca.
Nesmírně ti děkuji, Tome ;-)
No já nevím... on už ten dotaz je takový zmatený, natož ty odpovědi... Prostě 0 shanon....
jen tak mimochodem.. možná by sis na tech stránkách mohl upravit šířku rámů...
nestiham... reklama ma bejt dole nebo nahore a ty ji mas uprostred.... bacha na toooo....
honza: Jaký myslíš rámy? Ty ve stránkách nebo mezi framy? Mezi framy fakt nevim jak! A ve stránkách mám border=1 Tak co myslíš?
skaff: Já snad $nemám reklamu uprostřed!?!?!

PS: Tamten autor (Michaů) byl překlep. Teď budu používat MichalH
máš.... dyt ji mas v centr. framu. a ne nahore. ja nevim me to je vlastne jedno
skaff: Vždyť, pokud mám framy,tak to musim mít tam,kde to mám! Cituji podmínky WZ:
Máte soubor index.htm který obsahuje definici dvou rámečků. V levém rámečku (třeba menu.htm) kde je uložena nabídka a v pravém (třeba main.htm) je uložena stránka, která se zobrazí jako první. A to je to správné místo pro vkládání reklamního banneru. Podle našich podmínek musí být umístěn nahoře - ve viditelné oblasti hned po načtení. Nastavíte tedy položku "Jmého hlavního rámce" na main.htm. Banner se pak bude standardně vkládat ihned za <BODY ...>. I v tomto případě můžete nastavit přesné umístění vložením tohoto kódu <!--WZ-REKLAMA-1.0-->.
PS: Ale to je jedno,za nějakou dobu to budu mít jako ty :-) Dám si tam uvítací stránku,kam dám baner(reklamu)! :-)
jo to je spravny :))
jo to je max blbosť ?:-E