Javascript a den

Jak udělám, aby mi JavaScript vypsal, co je dnes za den?
Mam tam:

today = new Date();
den=today.getDate();
mesic=(today.getMonth()+1);
rok=today.getFullYear();

document.write("Dnes je ");
document.write=den;
document.write(".");
document.write=mesic;
document.write(".");
document.write=rok;

V JavaScriptu jsem začátečník PLS help!
P.S. A ještě mi tam chybí, aby to vypsalo co je za den, ale jako pondělí, úterý.... Jak na to?
Předem se omlouvám že ti neporadím, ale nemůžu si odpustit otázku - na co to potřebuješ? Jestli to chceš jen vypsat na stránku, tak tě ujišťuju že je to zbytečné, protože většina lidí ví co je za den a ostatní se stejně na to nepůjdou dívat na tvůj web ;-)
Víš Java jsou až to poslední. Tvoje stránky se mi moc nelíbí chce to trochu vylepšit vzhledově. Vůbec se neboj experimentovat. Taky se odprosti od rámů, začíná to být nemoderní a když už rám tak jako menu na stranách(-:
Má to ten problém, že já nikdy nevim, co je za den. A asi já budu jedinej, kdo tam bude chodit. (I když dnešních 33 přístupů je dost.)
Dnešním 33 přístupů jsi určitě hlavně ty a lidi z tohohle fóra a pak taky tipuju googleboty (vím jak aktivní jsou).
jesli ma tupy pocitadlo tak jo.... toplist nikdy nepocita me... teda ne me ale proste toho webmastera stranek :) podivej se na muj zdrojak a vyber si mam tam datum a den bud rovnou na strance nebo ve stavovym radku. sice nevim proc to tam mam dvakrat ale to je jedno neskodi to nikomu :)
Co tak udělat si pole s názvy dní v týdnu a indexovat to tím getDate()?
Já JS neumim. Tohle mi fungovalo ve Flashi, a tyhle PC jazyky sou si móóóc podobný, tak jsem zkoušel...
var dny = new Array("neděle","pondělí","úterý","středa","čtvrtek","pátek","sobota);
document.write(dny[dnes.getDay()]);
Stačí?
Pardon: Na konci prvního řádku chybí uvozovky.