kritika: znc.wz.cz

Zdravim,
naposled jste mi rekli, ze to mam nejdriv aspon trochu dodelat, tak se stalo. Beru vsechny pripominky (popr. pochvaly :) ).

Jeste bych rad upozornil, ze v tomhle stylu je jen *hitparada ZNC* (na jeji zpracovani bych chtel videt nazor predevsim)... Predem vsem moc diky
Desing je pěkný, klasicky umístěný obrázek nahoře, vpravo menu, uprostřed tex a vlevo novinky. I barvy pěkně ladí. Nemám co bych dodal. A co se týče kódu, tak to je každého osobní věc. Hlavní je celkový dojem a vzhled :-)

by Sargas
Sargas: a vidis a to o tom kodu bych zrovna rad videl... nevyhovuje ti spusob zapisu, nebo by se tam dalo neco nejak zjednodusit?
máš to pěkný to jo, sice teda ty písmenka by trošičku větší být mohly, dostj
sem na to musel mžourat.....
....jo a nikde sem neviděl reklamu tak si to dej do kupy, pokud nejsem teda slepoň ja:-)
jj, to menu nalevo by mohly mít větší písmenka, ale jinak pěkný.

Petr
mamlas - no ve zdrojaku reklamu vidim, ale nevidim ji v prohlizeci coz je asi
pointa ne?
Design OK, kód OK.

HOWG
Koukam sama kladna kritika, no tak ja napisu zase neco na druhe strane ;o) ..
Me se to zda cele velmi chaoticke. Kazda stranka je jina ruzne to poletuje po prostoru a porad abych hledal kde co. Navic je na index strance: "CHYBA: Nepodařilo se otevřít soubor" jako uvitani, uz to me prekvapilo. No ale i navigace je spatna a stranky se nacitaji velmi, velmi pomalu (pritom temer zadna grafika..)
Take se mi to zda tak strasne miniaturni, ze to ani nevypada jako web, ale spis reklama na web. Ze zmeny na uplne jine prostredi mam depresivni pocit, jakoby se oteviralo dalsi okno a mam sto chuti jej zavrit, jako bych se bal, ze se budou otevirat dalsi a dalsi.
Tohle opravdu neni moje kafe.
Jinak koukam XHTML 1.0 Strict! Zdrojak krasny a tak jedine diky tomu hodnotim za 3 ;)
Tondys:
diky, konecne neco konstruktivniho
ad Chaos:
Mel jsem za to, ze jsem tu a mozna i tam psal neco o tom, ze v tomhle stylu je jen hitparada *o ktery se mimochodem nikdo nezminil :(*. Delam to vsechno znova, ale nechtel jsem cekat, az to budu mit hotovy (potom ta hromada validace, chyby atd.), tak to tam sypu pomalu. Naproti tomu je tu ta druha vec a to vzhled starych stranek. Chtel jsem pri rekonstrukci zachovat obsah, proto ta navigace vede na stranky ponekud chatrneho designu :)

ad Nacitani: to je divny, protoze me to nacita fakt rychle (aspon stejne jako jiny stranky). Dlouho se nacita jenom ta hitparada, protoze se musi vytvorit seznam o 235? (nevim presne) polozkach (kdyz se kouknes na hitparadu bez JS, tak se asi teprv budes divit :)).

ad CHYBA: Nepodařilo se otevrit soubor: je fakt, ze to neni zrovna dobra vizitka hned po nacteni stranek, ale jak uz jsem psal, jsou ty stranky teprv ve vystavbe... Mozna by bylo lepsi nechat to prazdny :/

All:
ad Velikost pisma: bud jste slepy (bez urazky - vtip), nebo ja jsem superclovek. Mam 15'' monitor, rozliseni 1024 x 768 a prectu to na pul metru (ted me napada, ze to mozna bude tim, ze sedim dost blizko)... A komu to nevyhovuje, tak co mu brani zmacknout Ctrl a otocit koleckem mysi?

Kazdopadne vsem mockrat diky
knorek:
jj to je ta pointa, uz jsem vyresil i to, ze ikdyz tam neni videt, lze ji otevrit...
tak snad nikdo nebude nic rikat
:-) bude....
meca: myslis?
snad me aspon upozornej (za to ze jsem vymyslel tokovy elegantni reseni) kdyby mi to chteli smazat
Myslim, ze takovehle elegantni reseni se jim libit nebude. Reklama ma upoutat, aby na ni nekdo kliknul. To si i firmy plati a take reklamni plochu. Kdo klikne na odkaz pojmenovany "link na wz" ?
tondys: oka, zatim to tak necham a pokusim se to tam nejak zakomponovat...