Prosím o kritiku stránek www.xhry.wz.cz.

Zkritizujte mi prosím stránku www.xhry.wz.cz.
Vážený.Byl jsem na Vašich stránkách na které žádáte kritiku.Podle mého názoru jsou moc pěkné.Zatím se snažím založit stránky, ale jako začátečník v tom dost plavu.Pokud bych potřeboval, bylo by možné se na Vás obrátit o pomoc?
Není to špatný.
Dal bych tam cerne pozadi..
Jinak moc pekne.
No to "zde může být vaše reklama" je ještě horší než kdyby tam všude byla reklamy...

Proč máš nahoře odkaz na hry.fbi.cz, když tě to přesměrujej zpět na tuto stránku?

Chtělo by to aspoň aby ty sloupce byli stejně velké, pač takhle to vypadá dost divně... ještě s tim bílým pozadím....

A ten černej omlouvající se text, že tam nemáš žádný on-line hry je naschvál?
Jeste jsem si vsiml, ze mas zalezlou reklamu wz pod tim obrazkem nahore. Vsiml jsem si toho pri rozsirovani a zmensovani okna a pak mi ta reklama najednou vlezla napul pod "zde muze byt vase reklama".
Take bych mozna dodal nejaky sloupec napravo, meca ma pravdu, ze jeto takove divne. Myslim ze zacatek webu je velmi pekny, ale nevim proc si sem davate na kritiku nedodelane weby, lidi..
Web už je skoro dodělaný jen jsem ho totiž ještě nenahrál na web.
Akorát bych ře, že ten design si odkoukal odněkud, ale protože mi mozek neslouží, tak si ne a ne vzpomenout
tobě mozek neslouží nikdy :)))))))))))
Ne ten dising i to logo jsem vymylel sám opravdu. A líbí se Vám?
DESIGN
Možná by bylo vhodné mezi FAQ zařadit i otázku: "Jak se správně píše slovo [dizajn]?"
-----------------------------------------------------------------------------------------------