jiný vzhled stránek v prohlížeči a jiný na webu

jsem úplný začátečník, tak nějak jsem slepila stránky pomocí xhtml a css, v prohlížeči Firefox a Mozilla (v počítač) jsou barevné s pozadím, bohužel po přenesení přes FTP na web z nich vylezly jen texty v řádcích, úplně jiných barvách a uspořádání. Může mi prosím někdo poradit, co jsem udělala špatně? na FTP jsem to vše jen tak "hodila" ke zkopírování, celé složky, ne po jednotlivých souborech. Díky za rady.
zapoměla si nahrát soubory s CSS nebo k nim máš špatně cestu dle toho co sem viděl
jo, přesně hned jak jsem to napsala, tak jsem to tam hodila zvlášt a už je to v poho, děkuju (funguje mi to tak často, že jakmile položím otázku, odpověd mi dojde :o))
no, díval jsem se a doporučoval bych v galerii udelat náhledy ;)
Va galerii jsou náhledy :-)
Nejsou... za náhled se považuje zmenšená verze obrázku, nikoli zmenšení plné verze obrázku ;)

Btw, v Opeře je obsah galerie na úrovni pod menu :|
je to rychlejší když pak klikneš na plnej náhled :-)
Mike > ale o to pomaleji se načítá celá galerie, a to i v případě že někdo má zájem prohlídnout si zvětšený třeba jen jeden obrázek.
Tom: sem to myslel jako vtip :-)
Mike, Tom: no já to tam vložila jen tak aby něco bylo, galerii chci řešit sekcemi a aby mohli vkládat i lidi zvenku, ale musím postupně - začíátky jsou těžký :)

Nípal: v Opeře, ani IE jsem nekoukala, jdu na to (tedy v IE až v pondělí) - ovšem stejně nevím, jak to napravit