nejede mi návštěvní kniha

udělala jsem si návštěvní knihu u Blueboard, kód zkopírovala, hodila na stránky, ale po kliknutí na diskuzi se nic neděje, je v tom ještě nějaká klička? díky za odpověd
A kde tam máš tu stránku stím ?
Nebo to chceš mít v iframu ?
Ta diskuse jede jen totam máš špatně vložené
nemám tam rámce, mně se disk. nezobrazuje, měla by se ukázat v tom velkém poli jako když klepneš na galerii a ukážou se fotky, stejně mám vloženou i diskuzi (dle návodu na Bl. ale :(
Vtom velkém poli se ukázat nemůže protože ten odkaz diskuse směřuje zase na celou tu stránku ... myslím že dobré řešení by bylo ten odkaz na diskusi přepsat na
<a href="http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?id=78652" target="_blank">Diskuse</A>
(přímo v tom levém menu)
aby to bylo aspon vidět v pěkném novém velkém okně a nemuselo se rolovat
To musíš iframem...

<iframe class="kniha" frameborder="0" scrolling="auto" width="400" src="adresa_tý_knihy">
</iframe>
To musíš iframem...

<iframe class="kniha" frameborder="0" scrolling="auto" width="400" src="adresa_tý_knihy">
</iframe>
A) no to mi taky nezabralo, už jsem zkoušela, nejde mi to ani u fotek, když na ně kliknu aby se zobrazily na velokost monitor, tak se též neotevřou v novém okně, mám něco asi někde nadefinovaný blbě
B) v levém okně? jak? mám na každé straně nadefinovaanej celej levej blok a pak v obsahu se mění ta pravá strana, tak jsem z toho jelen
To sice jo .. ale když ho tam vážně fest nechceš tak se mu vyhni
meca: to ale budu mít jen tu úzkou mrňavou vlevo, ne?
Am > Ne-e... za to src si dá adresu tý svý knihy a bude se mu zobrazovat kde bude chtít a bude tak široká jak bude chtí (atribut width) a vysoká a jak bude chtít ( atribut height ... kterej tam koukám neni ;-)
Am: Já to myslel tím stylem že se ti otevře po kliknití na Diskuze ta kniha v novém okně, meca to myslel tak žes e ti otevře v tom prostou kde to chceš ty ... tj. jeho návrh vyhovuje tvím požadavkům ..
jen sem si myslel že v tom novém okně by to bylo asi lepší ta diskuze .. no nic :-)
omlouvám se, odvolali mně, ted to jdu vyzkoušet, díky, kdyžtak se ještě vtírnu :)
tak super, v prohlížeči už to funguje, díky díky díky
Urob si radsej ShoutBord je to lespie a vlozis to kam chces a mozes si tam tiez nastavovat wlastnu widtha aj height je to lepsie podla mna...moj nazor...!:)
Piotr: to je právě to, co jsem nechtěla :) navíc se tam snad dají vkládat jen krátké vzkazy, ne?
budu se muset vrhnout na Superknihu, to je přesně ono, snad to zvládnu
návštěvní kniha se mi ukazuje jen přes část strany a s posuvníkem
všem děkuju za rady, asi se ještě ozvu :)
Am: na dlhe vzkazy si urob e-mailovy formular napr od bluebordu a na kratke ShoutBord...!:)napr...!:)
A nebo si tam dát v ideálním případě svou vlastní v PHP když už ne vlastníma ručkama psanou tak staženou...

enjoy (i když envim co to znamená :-) )
Mno tak já bych ti moch moji taky dát .. i když teda je taková fórová ;-) .. ale funguje...

Btw. enjoy... je po anglicku uži si to nebo tak nák... ;-)
jj muzes navstivit hotscripts.com a je to
meca: objevila jsem ted další problémy (viz vzhled stránek+opera) že ráda využiju tvé nabídky, abych mohla pokračovat a nezdržovala se tvořením vytvořeného :), tak pokud nabídky ještě platí, písni mi prosím na icq 281841865, díky