<option> - různé styly písma

Jak to napsat aby prohlížeč zobrazil jednotlivé položky ve výběru v daném stylu.
Toto nemaká

<select name=style1>
<option value=''>Normální</option>
<option value='t' selected><b>Tučné</b></option>
<option value='p'><u>Podtržené</u></option>
</select>

Dá se to nějak vyřešit? Třeba i pomocí CSS... to jsem sice taky zkoušel ale bez úspěchu.
Jestli to nejde pres CSS, tak to nepude vubec. A skoro bych se nedivil... Jine pismo ma akorat to group, nebo jak to je v selectu...
Já to někde viděl s barvami písma, jenže už nevím kde?
Ve fóru phpBB je při zadávání příspěvků rozevírací seznam s výběrem barev a položky jsou psané přímo danou barvou, takže to musí jít.
Je to tam takhle (příklad jedné položky):

<option style="color:darkred; background-color: #c0c0c0" value="darkred" class="genmed">Kaštanová</option>
Jo barvy makaj to už jsem testl ale tučně nebo kurzívou to prostě nejde :-(
Jestli funguje color a background-color, nevidím důvod, aby nefungovala font-weight nebo text-decoration.
Leda, že by ty hodnoty přebíjela nějaká definice, která je ve stylesheetu napsaná za nimi (pokud se hodnoty vlastností tlučou, platí ta, která je nejblíž u konce).
Bohužel to nemaká ve stylesheetu mám nadefinováno pouze font-weight : bold, nic víc, takže to nic nemuže přebít.
ja nevim zkousel jsem to a funguje to (i IE i FF)... takze nechapu proc to nejde
hoď link kde to máš.. mě to fakt nemaká...
Mě toto v mozille chodí... v IE ne (v IE fungují akorát barvy)...
....
<style type="text/css">
.red {
color: red;
}
.blue {
color: blue;
}
.green {
color: green;
}
.yellow {
color: yellow;
}
.big {
font-size: 150%;
font-weight: bold;
}
.sans {
font-family: sans-serif;
}
.serif {
font-family: serif;
}
</style>
<title></title>
</head>
<body>
<form action="" method="get">
<p>
baf
<select name="xx" >
<option class="red big">rb asdfasdfas</option>
<option class="blue">b asdfasdfasdf</option>
<option class="green sans">gs asdfasdfasdf</option>
<option class="yellow serif">ys asdfasdfas</option>
<option class="red big">rb</option>
</select>

</p>
</form>
.....
Jarin:
Marek z Markova ma pravdu... ja si to poradne neuvedomil a dal jsem tu tridu selectu... v IE opravdu nejde mit jednu polozku tucne (ani nejde option zarovnavat :()
To asi ma... skoda ze to v IE nemaka... snad kazdej pochopi co je tucne a co kurziva atd...
tak použij stařičké, _kurzíva_, *tučné*