kritika webu

Prosim ohodnotte mi muj web.---fotbal.aspweb.cz
Design ujde. Len ten prechod na uvodnu stranku by som dal prec. Validator ty pise 5 chyb co nie je zle. Dopln na zaciatok kodu <!DOCTYPE HTML SYSTEM> inac OK
Mám rád kombináciu bledomodrej a bielej, takže máš u mňa +. No napíšem aj svoje ALE: nedrží to po kope, chcelo by to trochu všetko dôkladnejšie usporiadať. Má to však hlavu a pätu a tvoj web je dôkazom, že menej je niekedy viac :-)
Tak, tak. Barvama to nebolí do očí, což je fajn. Máš tam občas podtrhaný nadpisy a to bych nedělal (jen odkazy). Možná by nebylo na škodu nahoru dát nějaký logo.

Petr
No na to že je to dělaný ve FP, tak to vypadá docela dobře. To logo by se ale fakt hodilo. Navíc mi připadne, že ten pás nahoře na stránce je zbytečně vysokej na to, jak malej je nadpis stránky. Navíc je to zbytečný dělat přes obrázek (IMHO).
Když kliknu na rozšířené vyhledávání, tak nadpis na další stránce jako jedinej nezačíná velkým písmenem.
Taky bych se asi zbavila té diakritiky v názvu některých stránek. A odkazy v tom spodním menu by měly být podtrhaný.
Co se týče barevné kombinace, tak ok, ale na můj vkus moc modrobílý. Zkus tam přihodit víc té žluté, nebo prostě něco výraznějšího, ať se to celý trochu oživí. Možná nadpisy stránek by nemusely být zrovna bílý...
Jediný co mě mlátilo byla diakritika v názvech souborů-např. návštěvní_kniha.htm aj.
Barevně je to hezké, obsahově správně obsažná (návštěvníci se dozvědí, co potřebují). Prostě std, funkční web.
Možná mě trošku zarazilo, že se naspisy dělají pomocí obrázků a nakonec z toho stejně vypadne text... Ale to je detail.

ostatní kritizující: no vidíte, i z FP se dá dostat slušný kód. Sekvenci

<p> </p>
<p> </p>
<hr>

by si sice člověk nevymyslel, ale jinak je to pěkné, ne?
V Mozille se trochu rozjíždí ankety.

Columbo, pokud háčkočárky nedělají problém serveru, tak ať si tam má třeba ruštinu. S přenosem jinam už to asi bude horší.
Heh, jestli chceš, aby tě mlátilo i něco jiného, tak si zajdi na chánov.....

Lukáš: to že to je na aspweb.cz, znamená to, že se tam dají dělat věci v ASP? To bys mohl zkusit, aspoň nějaké to include, nebo jak se to v ASP dělá, výrazně by se to celé pro tebe zjednodušilo.
Koukám, že ten http://www.aspweb.cz/ je zajímavé řešení pro silně Microsoftem postižené lidi, podpora asp, frontpage extensions, ms sql, access, visual studio .net atd. Nic proti, pro lidi, co chtějí vše řešit strictly ms, je to zajímavá možnost si ty věci zadarmo vyzkoušet v praxi...

Imho bych to doporučil lidem, co tady pořád úpí, že wz nepodporuje frontpage ;)
WZ FrontPage podporuje, ale nepodporuje .asp :-)
PS : Teda aspoň mě moje FP stránky na wz fachaj :))
Když jsme u toho..
Existuje na .asp program od Microsoftu něco jako FrontPage?
Myslel jsem to tak, že wz nepodporuje Frontpage Extensions. Obyčejné html dokumenty vytvořené ve FP samozřejmě podporuje.

>> Existuje na .asp program od Microsoftu něco jako FrontPage?

Možná něco jako Visual Studio's ASP.NET. Já se v těch jednotliých Visual Studiích a netech a podobně nevyznám :-/
Mam dojem, ze frontpage 2003 zcela podporuje ASP..

Jinak se docela divim, ze tu nikdo neskritizoval scriptove menu, ktere je vytvoreno primo ve frontpage a to je na tech strankach po designove strance asi to nejzajimavejsi :)