Hodnocení www.2zs-kladno.wz.cz

Prosim ohodnotte mi stranky www.2zs-kladno.wz.cz, ktere delam pro nasi skolu.

Diky Honza Vejvar.
1) Pryč s mobilním textem
2) To horizontální menu není dost dobře čitelný (je to mrňavý).
3) Podtrhávat pouze odkazy

Vypovídá to dost o jednoduchosti, ale nic ve zlým, všechno se dá napravit.

Petr
Ten aktivní odkaz v menu je desnej. Jezdi a neni citelnej ;-)
No já bych krom toho mobilního textu oddělala i to obarvení lišty, nějak mi to tam celkově vůbec neladí. Ale je pravda, že mně tam nesedne moc ani to modrý menu (navíc je fakt malým písmem).
Když jsem koukala na zdroják, tak jsem přišla na to, že to menu má i efekt při přejetí. Tak jsem se snažila, ale nějak mi to moc nejde, objeví se až tak po pěti vteřinách...
Taky nemám ráda window.statusy. Mám ráda přehled o tom, kam klikám.
Já vím že je to IE optimalizováno, ale doporučuju kvůli nadpisu kouknout i do FF třeba, tam to totiž vypadá divně - řekla bych, že tam nefunguje ten filtr a navíc je ten nadpis kousek schovanej.
Ja to prohlizel ve ff a vubec se mi to nelibi. Krome vyse zmineneho si i myslim, ze je celkove spatne to pozadi. Pouzij neco mene zariciho a tak viditelneho.. lepsi je pozadi nejake velmi jemne, temer nerozpoznatelne od samotne barvy, maximalne nejake lehke vzorce (treba horizontalni linky, kosticky jako linky, ap. - jako to mam ja)
Jinak nadpis mi tam lita a ten modry ramecek se do barev vubec nehodi. Celkove to neladi :(

Thalia: ja se koukal i v IE a zadny filtr tam nevidim? :o)
2Tondys: To sis nevšiml, že v IE ten nadpis "bliká" či co to dělá? Když kouknu do zdrojáku toho ifrejmu s nadpisem, tak vidím:
<SCRIPT Language="JavaScript">
<!--
// Minimální hodnota filtru
var MinVal = 1;
// Maximální hodnota filtru
var MaxVal = 8;
// Velikost časové prodlevy
var Delay = 55;
// Barva popředí
var FColor = "black";
// Inkrement (o kolik se zvedne hodnota filtru)
var Inc = 1;
// Aktuální hodnota filtru
var Val = 0;
atd. </SCRIPT>
Proto jsem mluvila o filtru.
Patkovy pismo? Humus
Thalia:
ad menu) jsem zjistil, ze dlouho to trva jen poprve, takze si musis ty nadpisy vsechny projet, aby z toho byyl ten spravnej pozitek
Já nevim,ale jestli tohlecto jsou jediný oficiální stránky školy...
Thalia:
jj, dik. Uz to tam vidim (ja nerad pouzivam IE, protoze nikdy nevim kdy spadne, zasekne se a tudis mi spadnou vsechny okna a navic mi to furt samo otevira nejakou dalsi stranku, ktera nastesti neexistuje - mam os XP a IE6 sp2 :D)
Za vse dekuju.