java scripty a hudba na pozadi? POMOC !

jak umistnim java scripty na mou str?
a jak dam hudbu na pozadi?
<SCRIPT LANGUAGE="JAVASCRIPT">
Nějakej zdroják javascriptu
</SCRIPT>


Hudba na pozadí: <EMBED>


sumasumárum>>>>> www.jakpsatweb.cz
1.)
<script language="javascript" type="text/javascript">
<!--
//script
-->
</script>

2.)
Hudbu na pozadi NIKDY nedavej!
<bgsound src="pisnicka.wav" loop="1">

No místo pisnicka. wav dopníš název své písničky a loop znamená kolikrát.
Pokud chceš stále dokola napiš -1
Mám pocit, že bgsound nefunguje (naštěstí) v Mozille.
A 100procentně souhlasím s xixaem (bod 2).
kašli na zvuk na pozadí! je to lamárna!
Uzivatele neradi poslouchaji zvuk na pozadi. Velmi neradi..
Uzivatele RAdi poslouchaji zvuk na pozadi.
ale ten, čo si sami vybrali (CD, MP3, rádio....)
No já třeba osobně mam rád když je hudba na pozadí
JA OSOBNEN EMáM RáD KED SI PUSTíM STRáNKU , CHVíLKU čáKAMA. A ZRAZU : HIP-HOP MáááááááM A DO PI.. SI HO DáM , VED KO... MáM , MOKRé GAťKY SUSEDKA Máá ...

A JE TO TAK HALSNO ZE M IDOMACI NADAVAJU
JA OSOBNEN EMáM RáD KED SI PUSTíM STRáNKU , CHVíLKU čáKAMA. A ZRAZU : HIP-HOP MáááááááM A DO PI.. SI HO DáM , VED KO... MáM , MOKRé GAťKY SUSEDKA Máá ...

A JE TO TAK HALSNO ZE M IDOMACI NADAVAJU
>> No já třeba osobně mam rád když je hudba na pozadí
Nejlepší je když ta hudba je ve formátu wav (jakože je pokud je použit bgsound, ten tuším zvládá jen wav) a má několik mega. Hudba se sice načítá až po stránce, takže stránka se zobrazí normálně, ale vy se můžete divit, co pořád taháte z netu když stránka už tam dávno je. No a někdy se hudba ani nestihne dotahat :-) Každopádně ale hodně lidí si u počítače pouští vlastní hudbu (mp3, rádio....) a logicky jim vadí, když jim do toho začne hrát něco, co vůbec nechtějí nebo jim z toho dokonce je zle.
Tom: bgsound zvládá i mp3 a mid, možná i jiné (?)
Tom: to je čistě věc názoru, já dycky pauznu mptrojky a poslechnu si to :-)
Představ si to: je večer, žena sleduje oblíbený seriál, jezevčík přemýšlí o tom, že bude muset ven, kočka spokojeně usíná a teď do toho zařve nějaká syntetická zrůdnost ze stránky, protože zvuk je nastaven na zpravodajské real streamy. Umí si někdo představit, co všichni udělají?
... ten infarkt jsem měl stejně z hudby na pozadí. :)
V každém lepší prohlížeči je možnost vypnutí přehrávání hudby ze stránek, takže kdo frfná že se mu to nelíbí si to vypne a hotovo a ten kdo to umí ocenit ... :-)