Muze reklama zmenit barvu pozadi?

Zdravim,

nikdy predtim se mi to nestalo, ale ted najednou koukam, ze mam na hlavni strance bile pozadi misto cerneho i kdyz mackam reload jak das... tak jsem smazal ten reklamni prouzek (ktery se tam stejne zase sam prida) a uz je to OK... muze reklama ovlivnit cely pozadi na strance? Zda se mi to divny, kdyz pozdeji stejne nastavuji bgcolor na cernou... Doufam, ze je chyba nekde jinde, protoze bily pozadi na moji strance bylo priserny.
Muze to byt chybou web editoru, jakej pouzivas?
Pouzivam Frontpage 98 nebo tak neco, ale proboha, kdyz je tam nastavena background color na cernou, tak jak se to muze zmenit? Porad je to podelany. Kdyz nastavim bgcolor="#000000", tak jak to muze bejt bily? Vypada to priserne :-) Blba reklama.

HELP! :-)
Tak za 1. si precti clanek "Nevim, kde mam vytvorit sve stranky" z 29.12.2000 (http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=2&i=441&t=441)
Pak udelej index.html v poznamkovem bloku a dej ho na tve stranky, pokud se ti pozadi mnenit nebude, je to programem Frontpage, pokud se mnenit bude, muze to byt chyba servru, nebo neco jinyho.
Ja osobne si myslim, ze to dela Frontpage, protoze zmneny pozadi patri k zakladnim chybam programu tohoto typu. spatne se ulozi informace o pozadi a webovy prohlizec nevi, jake tam patri, a vrazi si tam nejakou barvu.
Ja uz jsem to doufam vyresil tak, ze jsem celou stranku nacpal do tabulky, kde jsem stanovil cerny pozadi, ted uz je to snad pojisteny, kdyz je cerna tabulka, cerna stranka a je nevim, co jeste.

Vim, ze Frontpage dela blbosti, mam s tim zkusenosti (ruzny zmeny velikosti fontu a tak), ale kdyz dam napevno bgcolor, jak se to muze zmenit? No nic, chybama se clovek uci :-)