Nové forum

nechce mi nekdo poradit:delam po prve v zivote web a nevim si rady s guestbookem
borec ? sorry ja som slovak vysvetli mi co znamena borec........:I
>> férový forum. je od sourceforge myslim. asi. teda coppermine gallery vypada skoro stejne.

>> a dalej : takety vzhlad for maju aj gta.phorum.cz , nfs-phorum.cz , halflife2.phorum.cz , paegas.biz ..forum ,

>> bohuzail , nekopiroval som ho ,vytvorilo mi ho PHORUM.CZ

Vždyť je to normální phpBB 2.0.11 fórum (jedno z nejrozšířenějších fór na internetu, někdy ho ani nepoznáte protože je možno pomocí skinů změnit vzhled úplně, nejen barvy a obrázky). To jsem ani nevěděl že existují servery na kterých se provozují speciálně pouze fóra (a tuším že asi i pomůžou s jinak hodně jednoduchou instalací).

phpBB fórum si můžeš klidně rozběhnout jednoduše i na wz.cz a můžeš k tomu udělat i nějaké stránky. Samotné fórum moc šancí na uchycení nemá, budeš tam mít tak málo uživatelů, že se nikdo na nic nezeptá (protože bude vědět že mu stejně nikdo neodpoví nebo odpoví ale neporadí), neboli:

málo uživatelů -> případný zabloudivší návštěvník na tvé fórum se nezeptá protože bude tušit (správně) že to nemá smysl -> nebude se registrovat -> málo uživatelů -> začarovaný kruh ;-)
no, na takový třídní stránky se fórum třeba docela i hodí...
Jo to ano, sám mám stránky absolventské s fórem.
Jenže to je jiný případ, tam je skupina lidí, kteří na to fórum chodí a mají se o čem bavit.
Ale fórum s 50 tématy je dost nepraktické. To se raději každý zeptá na fóru specializovaném na danou věc ve které má problém.
Dbal som na tvoju radu a pozmenil som forum.......

tzv:prečistil :o