Za kolik?

Za kolik byste vytvořili takovýhle web?

http://www.projekt-parabelum.cz

Zkuste to ocenit. Čistě informativně by mě to zajímalo. Ď.
Proč? Oni si tě najali?
S kreslením obrázků, kompletně bych to udělal tak za 10.000 - 15.000,-
Samozřejmě studenti jsou hovada a udělali by to levněji.
za takovej blábol 10 až 15 tis. ? No já nevim ale zas tolik tam toho není. Stránky sice validni ale po grafické stránce nič moč. Myslim myslim že i s kreslenim obrázků práce ne na moc dlouho....tak možná maximálně 4000 kč ale to fakt přeháním.
Myslím, bez kreslení obrázků, jenom s jejich grafickou úpravou pro web. Tím myslím, že pro ty kresby byly podklady, které ale bylo třeba retušovat, atd... Ostatní grafika je vlastní.

Jinak galerie a ostatní sekce mají webové rozhraní pro aktualizaci (formulářem, uploadem). Funguje mod_rewrite (.html). Je to CSS + XHTML jakžtakž validní.

Není to ještě úplně hotové (odkazy atd...)

Autorem jsem já, tak mě zajímá za kolik, by to udělal někdo jiný.

10 - 15 tis považuju za vtip. I když já nemám představu kolik času dá nakreslit tužkou ty obrázky (ty komixový postavičky atp.)

Pokud k stránce má někdo kritiku, sem s ní.
a ty si to spravil za kolko?
1000 Kc
nevážiš si svoju prácu, alebo budeš brať za údržbu samostatne?
stip, a jak dlouho myslíš, že bys je dělal? A vy ostatní, to by mě spíš zajímalo...
mě ten odkaz nefunguje... :(
Mně taky ne... takže "connection timeout" bych udělal řekněme za pár stovek :-)
Marek z Markova: však já jsem ty stránky dělal, tak vím jak dlouho to bylo.

Ijáček: Hergot mě to teď taky nefunguje asi se jim něco posralo na serveru.

Stanley_B707: za údržbu brát nebudu, je to samoudržovací přes webové rozhraní (teda jenom aktualizace novinek, galerie a koncertů).

Jinak je mi jasné, že 1000 je málo a proto se ptám jaký jsou normální ceny. Na hodiny práce to příště brát nemůžu, páč jsem začátečník a nějaké věci mi trvají déle, než by třeba měly.
už to zase jede, nevím co to bylo, jinak přímej link je:

http://www.alinterier.cz/projekt-parabelum/gallery-0-off.html
To mě sere, servery.cz jsou služba na prd. Už to zase nefachá a jejich podpora je taky katestrofa.
stip: tak když víš, kolik hodin ti to trvalo, tak si to znásob rozumnout taxou za hodinu a máš výsledek. Já tvrdím 10-15 tis.
Už jsem říkal, že su začátečník a tak některé věci dělám déle, než by bylo namístě. Za to ovšem zákazník nemůže, tak mu to těžko můžu účtovat. 10 000 mi nikdo za takovejhle sajt nedá, buď realista.
nedá? ALe měl by ;) ... Sem se taky divil, když jsem viděl, kolik se platí za některé weby, které jsou kolikrát horší než takové ty weby za pusinku ;)
stip, když to uděláš levněji, tak se pak nesimíš divit, že webdesignéři pak berou 15000 hrubého.. zatímco jejich zedničtí kolegové 25000...
no když za tkovou základní částku beru např 50kč., tak za 8 hodin denně to dělá 400 kč. Když počítám že bych tu stránku dělal tak týden, tj. 7 dní, dá to 2800 kč. No a když si dám taxu 100kč za hodinu což už je celkem slušná částka, tak to dá takových možná 5600 kč.
Tak se všem omlouvám, že kazím ceny - polepším se.
Mira, a ty jsi ochotný dělat za 100 na hodinu? Já teda ne.
no že so do toho teda pletu......:-)
ale kilčo za hodinu je dost ubohý.
To je tak maximálně když to bude někdo dělat jako vedlejšák......
No třeba normální dělníci dělaj tak třeba za těch 50kč/hod. Tak těm by se třeba líbilo 100kč/hod.
Vím ale že dělat weby je trochu něco jinýho....samozřejmě že když budu dělat stránky pro někoho známýho, tak mu je nebudu dělat za 10 tis. ale domluvíme se asi jinak. Pokud ale vím že firma nebo člověk na tom neschudne...tak se samozřejmě přizpůsobím :-)
No ja nevím, za 50 dělají tak uklízečky, ne? Dělník, co umí něco udělat má víc, ne?
no odpovídá to tak nástupnímu platu, bohužel v některých firmách to je "normální" plat. Samozřejmě že když někdo někde dělá už dlouho, že bere víc , ale pořád to je míň než 100kč.