Jak se zbavit reklamy jednoduše a snadneji

proste si v ADMINISTRACI a editujes INDEX.HTM ,

dole máš kod wz reklamy , smazes ho a reklama je dočasne pryč ň

dobrý,co ?
Jdi do háje, ještě že tahle rada nefunguje...
A čeho si tim docílila? Spokojená? De to milionama způsobama, ale je to na nic...

I když je to hnusný, nechtěl bych to taky dělat, musim se přiznat, že nerad platim ;) ... ale ta reklama je to nejmenší, co můžeš pro WZ udělat... a nikomu neuškodí...
Viňykajyci...
No comment...
Mě by nešla. Já tam žádnej INDEX.HTM nemam:-)
Capitán na to kápl. A já pořád nemohl přijít na to jak se té reklamy zbavím. No konečně někdo něco pořádného vymyslel......
Doufám že to má aplikované u sebe, když už je na to tak hrdý.
jeah, ja si ji vymazu, dam tu hnusnou reklamu pryc, ptz chci aby mi smazali web, joooo! :)) capitáne, máte špatnej kurs! bacha piráti
njn...
Hele,stačí,když reklama bude jen na jedné, úvodní stránce?
A z ostatních jí smažu?Proti tomu by nic mít neměli...
2Weirdman>>Ale musíš jí mít nahoře
TAK SORRY LUDIA...

NEVEDEL SOM Ež TO JE PROTIwzOVé
to Capitan: Breee ranko clovece...;D
calibrate_page1.htm
Znam X a jeden zpusob, jak se reklamy ucinne zbavit. Ovsem znamena to zaroven zbavit se webu.
Znam lepsi zpusob... staci dat v administrace -> nastaveni -> vkladani reklamy, zadas reklamu nahore a existujici soubor s ramcema, ktery mas na strankach, a jednoduse do te stranky nevlozis to <---webz---> ci jak to maji. Je to ale nanic, protoze kdyz uz ti nekdo da 50MB zadara, tak je zhovadilost mu nedoprat tu reklamu!
pppooooooooommmmmoooooooooc!prosim POMOC!
Náhodou, já sem to zkusil a fakt to jako funguje voe. Celej den sem to mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal a mazal a ukládal
a fakt to funguje voe jako.
Znám úplně zaručený způsob, jak se zbavit reklamy....
<body style="display: none;">

Nebo se pletu? :-)
Vy se smějete, ale jak mám vlastně ten vep udělat?
<body style="display: none;">

No, to neni uplne dobrej napad, ale myslenka dobra :o)
Sojkovec, jak to, že to není dobrý nápad. Zobrazí se čistá, ničím nerušená stránka a můžeš se zahledět a meditovat...
To je fakt, z tohoto pohledu je to ryzi pravda. Ale jen co se takovej web dostane tady ke kritice :)
Kapitáne : seš vůl.WZ si za svoje služby reklamu zaslouží.
Už SOM TU PíSAL žE TO BOLA CHYBAAA TAK NEPREHOVáááááááááááááááRAJTE KRUCINáááááL
aha, takže daredevil=kapitán kormorán