JS v CSS

Bude lepsi (rychlejsi), kdyz dam jeden soucasny javascript, co mam na webu v externim souvoru "bla.js", do externiho CSS souboru? Jestli ano, tak jak to udelam? Nekde jsem to uz videl, ale nevik kde..

Jde mi o to ze nacitani externiho js samozrejme zpomaluje nacitani stranek. Jenze kdyz ten js dam na kazdou stranku, tak to zas bude vic kodu v kazde strance, tak ja nevim. Poradte, jake je nejlepsi reseni.
Já nevim, zkus to prostě do toho CSS nacpat, jako kdybys to deklaroval přímo v HTML. Třeba to půjde.
to zcela urcite ne :´)))
Hale.. řekni tu to asi takhle .. řešíš ptákoviny ;))

Do css to IMHO nejde, nebo stejně by se musel IMHO vykonat další požadavek, takže by to bylo jedno...

Určitě máš IMHO lepší ho dát do externího souboru, zvlášť jesli je ten skript dlouhej...
meca: jenze ono to jde. Rikam ze jsem to uz nekde na webu videl. No zkusim se jeste juknout.

Ja prave nevim, jestli by se to pres to css nenacashovalo - jako to dela u stylopisu a pak by uz se to nemuselo na kazde strance nacitat zvlast. Tohle je vyrazne zpomalujici.
Nj... tak jesli to de, tak to je hovadina ;) .... ale tak dvě vteřiny tě stejnak nezabijou, ne? :-)
zabijou :o)
mam dojem ze ta funkce se jmenovala nejak expression a script se tam zadaval do zavorek.. ale jak to dat do neceho (zaobalit) aby to fungovalo.. tak by se to melo udelat v IE a v jinejch prohlizecich pseudotridou, ale vubec nevim jak :-/

Jinak proc by to mela byt hovadina? Bylo by to prece vyborny..
Uz jsem to nasel :))))

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=7&topic=75 .

Yuhů tam píše, že je to dobrý nápad, koukám 8-)
Hmm... jenže je to super hovadina ;)

Jak tam píšou.. přes to se roboti nedostanou, takže si jakokby budou myslet, že ta stránka je prázdná... tkaže to moc přístupný neni...

A ještě navíc jsou tu lidé s vypnutým JS....
a co ze se roboti nedostanou do scriptu v css souboru? to vadi?
Klasicke stranky to preci nemuze ohrozit. Je v nich jenom link na externi css styl.
A ze jsou tady lide s vypnutym js, to je sice pravda, jenze kdyz ho budou mit vypnuty tak se jim proste ten script neukaze tak jako tak, ze takze to je jedno. Navic vypnuty script maj vetsinou jenom trubky, kterych je okolo 5%, nebo tak nejak..
Njn... jastný, ale jestli se ti z toho js něco vypisuje do stránky, tak máš smůlu...

Ale jinak by to fungovat mělo .. a k těm tropkám ;).... http://pristupnost.nawebu.cz/weblog/blogpost.php?post=86
no dobra no, tak 7%. Ale na mem webu se navstevnik bez js v pohode obejde, jen je to s js lepsi.

Jinak ja mam na mysli js tzv. okamzity titulek (bublina). Takze text v nem neni pro vyhledavace prilis dulezity a na strance bude v podstate jenom vyvolani funkce, kterou ten script nadefinuje v tom css. To by tedy vadit nemelo, ne?

No ale porad stejne v tom mam jeden hacek. Nevim jak to udelat... :-/ :-)
Na ten háček bych se vybod ;) .. to je nedůležitý ;)

Ale tak jo.. na takovýdlech ptákovin se neboj ;) .. tam de spíš o navigacve a podobný...
Dokonce js funguje mezi <? ?> a v souboru .php - dal by se tak chránit skript - ale je to asi prasárna na druhou.
tak mezi <? ?> nefunguje, měl jsem tam překlep, škoda. :(