Jsem uplnej začatečník

Ahojky chtěla bych se naučit tvořit své vlastní stránky ale chtěla bych se to naučit pošlete mi někdo prosím odkaz a nebo název nějakého programu kde se to člověk naučí a muže si je v tom rovnou tvořit? Moc děkuji za pomoc
www.jakpsatweb.cz
Microsoft Front Page
no frontpage bych nedoporučoval
skusil bych se podivat na to jakpsatweb a psat přímo kód
ve frontpage preci taky muzes psat jenom kod
no můžeš ale když dáš potom náhled tak to dělá psí kusy a upravuje to kód podle svýho.
já to skusil jednout a např. DOCTYPE mi to hodilo samo od sebe do <body>
imho je spoustu lepších prográmků např. TopStyle....ten používám já a je dobrej jak na HTML tak na CSS
tak jsem si y toho jakpsatweb vytiskla navod jak se dělaj všechny ty značky a zjistila jsem že je to hrozně těžký a že ztoho stejně něco nechápu :-( jak třeba udělam hezkou barevnou stránku? tady ztoho co jsem zkoučela jen dělam nadpis a popis :-( závidim těm co to už uměj :-)
Berennika:

A psát a číst si se naučila za jedinej den?
zkoušet, zkoušet, zkoušet
nic jinýho v tom neni
no nenaučila ale já tady u toho nevim jak to tam mam dávat zasebou když chci udělat titulek a barevně a pak tu hlavičku a pak se mi tam oběví jen hlavička tak fakt nevim :-( ale zkoučim to a zkoušim to
Pořádně si to pročti celý. Bude to chvíli trvat, ale výsledek vždy stojí za trochu trpělivosti. Věř mi!
tak jo a dekuji za radu du se snazit
skus ten front page.sice na složité weby se to opravdu nehodí ale na obyc web to staci a navic tam pracuješ tak že vidíš co děláš.pro začátečníka jako stvořené.podívej se na můj web lucascomapny.wz.cz-má sice blbou kritiku ale mě se líbí.?!
no tak z lucascompany si rozhodně příklad neber...
základní věcí je všeobecnost tzn. aby se tvá stránka zobrazovala správně ve všech prohlížečích a ve veškerém rozlišení....
Na vytvoření stránek stačí znát html jazyk nebo mít html editor. :-) :)
Berenika, ještě zajímavý způsob je, potáhnout si cizí stránku, která se ti líbí a experimentovat s ní... (tu se něco smaže a hele ono to dělá tohle)... atd.
a jak si přetahnu cizí stránku? ale radši bych celou svojí le jak přemejšlim tak nevim už umim dát pozadí barvu písma obrázek a odkaz ale to je vše :-(
špatnej nápad to není s tou inspirací
v prohlížecí zobrazit/zdrojový kód stránky....
tak to zkusim dík
Berenika, možná je lepší soubor - uložit, protože tohle za tebe uloží i případné nalinkované obrázky, css, js a podobné nesmysly...
.. jako menu "soubor" ....