Problém s obrázky

Mám takový problém. Stránky dělám ve wordu a pokaždé, když v nich něco změním a uložím, obrázky ze stránky se uloží pod jiný název než před tím. Pak, když staré soubory na vašem serveru smažu a nahraju tam nové, pletou se mi pořád staré obrázky, které by tam už neměly být místo nových při otevření stránek. Dokonce jsem nahrával (přes webové rozhraní) obrázek, podíval jsem se na něj, dal jej nahrát, a když jsem na něj kliknul ve výpisu souborů, už tam byl úplně jiný obrázek. Přišel jsem vlastně na to, že když zaktualizuju stránky, uložím je a nahraju na server, přepíšou se mi staré obrázky, které mají stejný název jako obrázky nové a dosadí se místo nových. Pokud někdo ví, kde dělám chybu, napište mi prosím. Díky.
Nevím, kde děláš chybu, to bude tím zlým Wordem. Zkus se naučit HTML psát normálně ručně přímo ve zdrojáku.

www.jakpsatweb.cz
Mno mně to zní jako problém s cache prohlížeče - místo nových obrázků jsou tam pořád staré. Zkus ztránku několikrát zaktualizovat pomocí ctrl+F5 a promaž cache prohlížeče (v nastavení vymazat dočasné soubory internetu).

Ale možná mi to tak jen zní...
Porid si alespon frontpage 2003