kritika webu

prosim o kritiku diki
Je vidět začátečnická práce. Na odkazech v menu se mi však líbí, že mají hover, ale v IE 5.0 jsou zbytečně přitisklé k levé straně dokumentu (nevím jak jinde).

Zkus použít bezpatkové písmo (Arial CE, Verdana, Tahoma)

Hodilo by se tam více obsahu.

Do zdr. kódu se bohužel nedostanu, tak ať to posoudí jiní.
ok diki
1) Css bych dal cele do externiho souboru (pro pozdejsi opravy je to urcite lepsi)

2) Kod je fakt silenej na me (ale to je ma uchylka, ja mam rad prehlednejsi formu kodu)

3) A trosku by to chtelo si pohrat s celkovym designem
Já bych to taky viděla hodit všechno víc doprostřed, dát tam nějaký prvky designu, je to takový prázdný... Jinak dobrý, kód neumim posoudit :-)
Možná bych preferovala reklamu jenom na první stránce nahoře, jelikož v tom černym to hodně ruší a překáží, když je všude...
Kdo je ten ROBO? Naka nova odruda LOLKA?
nene sutaziaci v slovenskej superstar
Takze preci jen nova obdoba lolka...
lolka? Něco jako Bolek a Lolek?
tak diki za kritiku roba :))
Hej moment [robo] je můj klan! (herní klan).
tak co zmenit vylepsit?
ja somtiez slovak a roba poznam . Je v sutazi superstar a je to moj star ...

no milý robomikla fanweb , stánka sa mi lúbi ale mohol by si aj niektoré píemná dať do ARIAL-u , a ešte tie obrázky hore su sorry za viraz hnusne.

daj tam niake poriadne logo alebo vymaz tie horne obrazky , daj tam poriadnu palicu pod logom niaku viacej krajšiu a hlavne to s tymi psiemnami.
pocuvajte.. ja vazne neviem ako je to mozne ze sa dostal az do finale... vie ten robo vobec spievat? ja som ho este spievat nepocul...