kritika flash stranek

no kritizujte, je to zatim jenom ve flashi... casem udelam i html verzi uz na tom pracuju... to mi pripomina ze u toho by jste taky mohli kritizovat, ale ne html a css, ale radsi jenom design
málo místa na text... mimochodem stránky založený jen na flashi neni dobrá věc... chtělo by to hned v intru dát ten odkaz na html verzi... já napříkald doteď vůbec ve své Mozille neměl nainstalovanou podporu flashe...
Pokud ti jde o desing tak ten se mi líbí.
desing.... dresing.... nebo možná spíš design.... neni špatnej,ale je tam opravdu málo místa na text
Já tam mam Flash nainstalovanej okamžitě, jakmile vyjde nová verze, protože v něm programuju a součástí balíku je i Player. To Lorem Ipsum máš z Dreamweavera co?
Udělal bych to trochu větší a jak už bylo řečeno, na začátku vstup na HTML verzi.
Columbo: ne, to mam z www.lipsum.com - tam ti to vygeneruje hodne dlouhej text... V Dreamweaveru je to taky, ale je to tam rozhazeny, takze si radsi necham vygenerovat text na lipsum.com :)
orientujete se nikdo v dělaní stránek ve flashy?
ja rad pokecam o flashi... ja to kombinujem ale zatial mam par problemov... takze kto je skuseny rad si vymenim par napadov...
mozete zhodnotit aj moju stranku... je to taky zaciatok... www.promotion.wz.cz