tak legrační radu jste určitě nikdy nedávali

Ano ano, jsem debil, ale zajímalo by mě, jak se píše taková ta závorka, ne kulatá, ne hranatá, ne špičatá...taková porstě divná, chápete? Fakt na to nemohu přijít :(
díky :)
} ?

prepni na anglickou klavesnici, a zackni shift + tlacitka napravo od P
Jo, to je ono...děkujuu :)))
Nebo si nechej českou klávesnici (protože jsi Češka) a piš závorky {} pomocí pravého altu spolu s B a N.
wohooo...uz znam dva zpusoby jak psat tyhle divny zavorky...
Já mam zvyk rychle přepínat na Angl. klávesnici. Levej Alt+Pravej Shift postačí a v letu hned mačkám daší klávesy. Na < a > používám CTRL+ALT+? či CTRL+ALT+:, ale má to jednu vadu: na T602 na DOSu to nejde...
Moc zdlouhavý. Nechám CZ klávesnici a na < > používám pravej alt + < nebo >
šárka: jmenují se složené závorky
šárka: Nebo se jim taky ryka 'chlupate zavorky'.
alebo aj kucerave
{} těmhle řiká učitelka Vlaštovky
>>Já mam zvyk rychle přepínat na Angl. klávesnici. Levej Alt+Pravej Shift
>>postačí a v letu hned mačkám daší klávesy. Na < a > používám CTRL+ALT+?
>> či CTRL+ALT+:, ale má to jednu vadu: na T602 na DOSu to nejde...

Několik poznámek:

CTRL+levýALT je to samé jako samotný pravýALT

pravýALT+? nebo pravýALT+: napíše < a >, ale pouze na české klávesnici (takže nevím co to píšeš o anglické klávesnici, protože tam na odpovídajících klávesách jsou < a > přímo přes SHIFT).
>> pravýALT+? nebo pravýALT+: napíše < a >, ale pouze na české klávesnici (takže nevím co to píšeš o anglické klávesnici, protože tam na odpovídajících klávesách jsou < a > přímo přes SHIFT).

To je na mě? Tak si přečti můj předešlej příspěvek ještě jednou.
Petr Bláha > nikoliv, celý můj příspěvek byl cílen na Columba, je tam uvedena citace jeho příspěvku, nikoliv tvého.
To sice jo, ale poslední dva řádky tak trochu souvisí se mnou. Jinač sorráč.
Ahoj, nejjednodušší je alt+60 to je < a alt+62 je > to je alespoň pro mne nejjednodušší...jinak pěkný den..