Jak by jste změnili vzhled těchto stránek?

Jak by jste změnili vzhled těchto stránek?
www.provokace.wz.cz
Ńevím jak je změnit, napište mi nějaký nápad, nebo adresu stránek podle kterých bych je mohl upravit. Dík
www.jakpsatweb.cz
neviem ale zmena by to bola vyranza ;)
Podle jakpsatweb jsem je vytvářel, ale já bych spíš chtěl změnit design.
No tak v tom případě to dělat podle někoho není dobrý nápad ... když už tak už podle sebe
Ve FF se ti po vstupu uprostřed nic nezobrazí...
potrebovalo by to poriadny dizajn
P.S To all : Vidím že tady stále propagujete reklamu na jpw ,hihi
Tak si to otevři IE
> Tak si to otevři IE
No tak tímhle ničemu nepomůžeš
TAk jak mám udělat, aby se mu to zobrazilo
No to záleží na tobě nebo počkej .. napiš si tam kouzelnou větu na web "Stránky jsou optimalizovány pro IE" :-)
To je dobrý nápad, ale stejně je budu muset přepracovat. Nevíte podle jakého návodu (knihy, nebo na netu) bych to měl udělat? :-0
zmenil by som farby potrebovalo by to poriadne zladit, dal by som prec uvodnu stranku alebo by som ju prerobil ak ju tam chces mat ale to vstupte vyzera hrozne to je otrava, zmenil by som pismo comic sans ci co to tam mas pokazi kazdy design. namiesto vitajte na stranke provokace by som tam dal nejake pekne logo RROVOKACE ROCK..dal by som tam iba jedno menu a uzsie..neviem co je "dalsi akce" to by mohli byt skor novinky na uvod.. v clenove mas zoznam mien mozno nejake foto alebo Karel Gott - gitara.. v KDE HRAJEME sa musim posuvat doprava radsej to urob uzsie nikoho nebavi scrollovat..KNIHA NAVSTEV!- zas musim posuvat doprava!

takze u mna hlavne to pismo, farby, logo celkovo umiestnenie a menu
Jaký máš rozlišení, já mám 1280x1024 a nic neposouvám. To písmo, jo to změním, ale se změnou barev si nevím rady, mě se kombinace černé a bílé líbý.Díky za radu
ale to logo by som tam vazne dal
Pokud jde o 'design' muzes se inspirovat na http://freelayouts.com, pripadne neco z toho pouzit,
nebo se podivej na stranky s podobnym zamerenim jako jsou tvoje.
Toto by mohlo pomoct na tie farby...

http://wellstyled.com/tools/colorscheme2/index.html
http://www.meyerweb.com/eric/tools/color-blend/

Urcite by som zmenil font... Times a courier vypada proste divne... detsky... jedna sa o rockovu kapelu ne? Tak si tam nacitaj vlastne pismo...
Jak udělat vlastní písmo, nebo kde stáhnout nějaké lepší. (drsnější)?
POřídil jsem ten Firefox a mám stejný problém jak jste mi psali. Zobrazí se sice menu, hlavní text uprostřed ne. V čem by mohla být chyba?
Chyba je v IE a programech od Microsoftu na tvorbu stránek. Firefox to zobrazí tak je to ve skutečnosti. IE je prostě...
Mrkněte se na www.autotuning.euweb.cz
napište pls co by se dalo zlepšit.
Jak se dělá to, když chci stálé pozadí a zároveň pohyblivý text?
Mrkněte se na www.autotuning.euweb.cz
napište pls co by se dalo zlepšit.
Jak se dělá to, když chci stálé pozadí a zároveň pohyblivý text
Myslím že je to BGPROPERTIES="", tím by jsi měl ukotvit ten obrázek, ale nikdy jsem to nedělal.
CSS:

body {background-position: fixed;}